Poznaj znaczenie 5 typów pocałunków
26.04.2018

Poznaj znaczenie 5 typów pocałunków

Pocałunek – czysta przyjemność!  Jednak pocałunek pocałunkowi nierówny. Poznaj znaczenie 5 typów pocałunków, by rozgryźć lubego lub wręcz przeciwnie – zaskoczyć Go przy najbliższej okazji.

 

Pocałunek w policzek

Klasyka. To miły pocałunek, który wykorzystujesz na co dzień nawet w powitaniach z kumpelkami. W sytuacjach damsko męskich może oznaczać zainteresowanie.

 

Źródło: weheartit.com

 

 

Krótki pocałunek w usta

Cmok? Taki pocałunek mówi jasno –„halo, jestem Tobą zainteresowany/zainteresowana”. Ludzie, którzy go stosują, nie są w stanie werbalnie wyrazić swoich uczuć.

 

Źródło: weheartit.com

 

 

Pocałunek francuski

Pocałunek ten jest niezwykle podniecający, głęboki i namiętny. To pocałunek z wykorzystaniem języków, świadczący o ekscytacji i bardzo wyraźnym zainteresowaniu drugą osobą.

 

Źródło: weheartit.com

 

 

Pocałunek poprzez kąsanie

Namiętny pocałunek z kąsaniem to ostrzejsza forma całowania. To rodzaj pocałunku, na który decydują się osoby zaangażowane w związek. Świadczy o głębokim zainteresowaniu i namiętności.

 

Źródło: weheartit.com

 

 

Amerykański pocałunek

Słyszałaś o tym rodzaju pocałunku?. To specyficzny, baaaardzo namiętny pocałunek, który świadczy o bardzo solidnej relacji. Facet, który chce tak całować, z pewnością nie rozgląda się za innymi dziewczynami. Na czym polega ten pocałunek? On delikatnie ssie Twoją górną wargę, a Ty jego dolną.

 

Źródło: weheartit.com

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda