Wirtualna modelka pomoże Ci wybrać ubrania - Zara wprowadza aplikację AR
20.04.2018

Wirtualna modelka pomoże Ci wybrać ubrania - Zara wprowadza aplikację AR

Ostatnio Zara ogłosiła, że ​​wprowadzają aplikacje pomocną przy zakupach. Dzięki zastosowaniu rozszerzonej rzeczywistości w nowej aplikacji, marka daje życie swoim ubraniom zarówno w sklepach, jak i w Internecie.

 

 

 

Na swoim Instagramie zaprezentowali nową technologię w krótkim filmie krok po kroku. Zasadniczo, po pobraniu aplikacji na telefon można skierować kamerę na wszystko, od manekina do pustego okna sklepu Zara, do ekranu zakupowego w sklepie e-commerce, a odzież ożyje na modelce przez kilka sekund. Stamtąd możesz kliknąć, aby kupić ubrania i powiązane elementy. W komunikacie prasowym dodali, że "aplikacja oferuje narzędzie do dzielenia się doświadczeniami w mediach społecznościowych, zachęcając użytkowników do robienia i przesyłania zdjęć hologramów, ustanawiając wirtualne połączenie, które wydaje się niezwykle realne."

 

 

 

Zara nie jest pierwszą firmą modową, która włącza telefon do zakupów. W ubiegłym miesiącu ASOS ogłosił nowy sposób na zakupy ulubionych stylizacji za pomocą aplikacji do wyszukiwania odwróconych obrazów. Dzięki tej nowej fali postępów oczywiste jest, że świat handlu detalicznego ma do czynienia z poważnymi zmianami we wszystkich dziedzinach.

 

 

 

Chociaż plan ten ma na celu całkowite wprowadzenie,  w Stanach Zjednoczonych jest tylko siedem sklepów, a na całym świecie jest ich łącznie 120, które będą w stanie dostarczyć Ci doświadczeń AR.

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda