Kochasz jednorożce? To miejsce jest idealne dla Ciebie!
19.04.2018

Kochasz jednorożce? To miejsce jest idealne dla Ciebie!

Tęczowe, bajeczne, słodkie – jednorożce od lat otaczają nas z każdej strony w postaci gadżetów i motywów na ubraniach. Trudno się w nich nie zakochać! Urocze magiczne stworzenia uwielbiają miliony osób na całym świecie. Należysz do tego grona?

 

Jeśli tak, to zacznij zbierać pieniądze na podróż na Filipiny (a dokładnie na wyspę Luzon)! Niedawno stworzono tam rajski park rozrywki, którego motywem przewodnim są właśnie jednorożce. Bajeczne miejsce zwie się Inflatable Island, co oznacza mniej więcej tyle, co nadmuchiwana wyspa. Bo taka właśnie jest! Większość atrakcji jest nadmuchiwana – magiczne mosty, duże zjeżdżalnie, huśtawki, no i oczywiście jednorożce. Jest pastelowo, trochę różowo, tęczowo. Nie-sa-mo-wi-cie!

 

Cały niepowtarzalny park z naszym marzeń ma aż nieco ponad 4 tysiące metrów kwadratowych. Sam wstęp na godzinę do miejsca pełnego niezapomnianych doznań nie naruszy naszego budżetu – wynosi niewiele ponad 30 zł, a na cały dzień tylko 54 zł. Przy okazji można bawić się lub odprężyć na gorącej plaży Pink Bali Lounge, na której, jak sama nazwa wskazuje, jest bardzo różowo.

 

No dobra, wstęp nie jest drogi, ale gorzej z biletami lotniczymi i hotelem. Ale cóż – dla chcącego nic trudnego! To co, zaczynacie oszczędzać na wyjazd Waszych marzeń? ;)

 

 

Zdjęcia pochodzę ze strony i z instagrama Inflatable Island (@inflatableisland).

  • udostępnij
2 komentarzy

Glassy
0

❤️❤️❤️

odpowiedz

magdajanek
0

Wow ale extra!

odpowiedz

Glassy
0

❤️❤️❤️

odpowiedz

magdajanek
0

Wow ale extra!

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda