6 oznak, że Twój chłopak pisze z inną
16.04.2018

6 oznak, że Twój chłopak pisze z inną

Zauważyłaś, że Twój chłopak ostatnio zachowuje się dziwnie? Jest bardziej tajemniczy, czujesz, że Cię unika i przestał opowiadać, co się dzieje w jego życiu? Zaczynasz podejrzewać, że kogoś poznał, bo nawet nie chwilę nie spuszcza ze wzroku swojego telefonu? Sprawdź 6 oznak, które mogą wskazywać na to, że Twój chłopak pisze z inną. Powstrzymaj swoją ciekawość i nie grzeb w jego telefonie. Każdy z nas zasługuje na odrobinę prywatności. Jeżeli zauważyłaś u swojego chłopaka któreś z opisanych niżej zachowań, bądź ostrożna i szczerze z nim porozmawiaj.

 

1. Pilnuje swojego telefonu

Twój chłopak od niedawna jest nierozłączny ze swoim telefonem, a wcześniej się tak nie zachowywał. Zabiera go ze sobą nawet do toalety. Zawsze ma go w zasięgu ręki. Nigdy nie zostawia go bez nadzoru. Może boi się, że zobaczysz w nim coś, czego nie powinnaś? Jeżeli wcześniej się tak nie zachowywał, to uważnie go obserwuj, bo możliwe, że coś (lub kogoś) przed Toba ukrywa.

 

Źródło: weheartit.com

 

2. Wychodzi z pokoju, żeby odebrać telefon

Jego telefonu zadzwonił, a on uciekł z pokoju, żeby odebrać? Może miał ważna sprawę rodzinną, o której nie chciał przy Tobie rozmawiać, a może zadzwoniła jego nowa koleżanka? Zawsze możesz zapytać kto do niego dzwonił, ale jeżeli ma coś na sumieniu, możesz być pewna, że się nie przyzna. Jeżeli przestał odbierać przy Tobie telefony lub wszystkie odbiera z dala od Ciebie i mówi szeptem, żebyś przypadkiem nic nie usłyszała, widocznie ukrywa przed Tobą, z kim i o czym rozmawia.

 

3. Cały czas pisze z kimś SMSy

Siedzicie razem na randce, a Twój chłopak co chwile pisze z kimś SMSy i cieszy się do ekranu telefonu? Jak pytasz z kim tak intensywnie pisze, to odpowiada Ci, że z kumplem? Może to prawda, ale nie powinien się tak zachowywać będąc z Tobą na randce. Zwróć mu uwagę (nie rób awantury), czy mógłby zostawić na chwilę telefon i spędzić czas z Tobą, bo jest Ci przykro, jak Cię ignoruje.

Źródło:weheartit.com

 

4. Często pisze z jednym, nieznajomym numerem

Zauważyłaś, że do Twojego chłopaka często dzwoni lub pisze ten sam, niezapisany w jego kontaktach numer? Jak to jest możliwe, że ktoś, kto tak często się z nim kontaktuje, nie ma zapisanego numeru? Może myśli, że w ten sposób nie zwrócisz na to uwagi? Gdyby co chwilę pisała do niego np. Kasia lub Agata, to bardzo by się to rzucało w oczy. W przypadku „nieznajomego” numeru może Ci kłamać, że ktoś przez pomyłkę wysłał do niego SMSa lub przyszła do niego reklama. Przyjrzyj się tej sprawie, bo ewidentnie on coś przed Toba ukrywa.

 

5. Spędza z Toba coraz mniej czasu

Kiedyś byliście nierozłączni. Spędzaliście wspólnie każdą chwilę, a teraz on co chwilę szuka wymówek, żeby wykręcić się od spotkania. Może musi znaleźć czas dla innej dziewczyny? Wykręca się od spotkań mówiąc, że musi się uczyć lub ma jakieś zajęcia pozalekcyjne, których wcześniej nie miał. Bądź uważna, bo dzieje się coś złego. Jeżeli już znajdzie dla Ciebie czas, to zachowuje się, jakby był nieobecny. Ewidentnie Cię nie słucha, nie podtrzymuje rozmowy, nie opowiada co się u niego dzieje. Zachowuje się jak kompletnie inny człowiek.

 

Źródło: weheartit.com

 

6. Okłamuje Cię

Jeżeli przyłapałaś go ostatnio na kłamstwie, to uważaj, bo to bardzo zły znak. Zastanów się nad przyszłością tego związku. Chyba nie chcesz być z kimś, to Cię notorycznie okłamuje? Jak pytasz, kto tak często do niego piszę i wydzwania, on bagatelizuje sprawę i mówi, że nikt ważny albo twierdzi, że to kumpel. Jak zaczynasz dopytywać, który kumpel, on zaczyna się jąkać i zastanawiać nad odpowiedzią. Ewidentnie kłamie. Zastanów się czy chcesz być tak traktowana.

 

Pamiętaj, żeby nie sprawdzać jego telefonu. Czy Ty chciałabyś, aby on potajemnie grzebał w Twoim? Nawet jeśli nie masz nic do ukrycia, nie jest to miłe i świadczy o braku zaufania. Jeżeli przestałaś ufać swojemu chłopakowi i domyślasz się, że coś przed Tobą ukrywa, są lepsze sposoby na wyjaśnienie sytuacji. Przede wszystkim musicie nauczyć się rozmawiać ze sobą, bo to jest podstawą każdego związku.

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda