10 miejsc, w których możesz znaleźć chłopaka
13.04.2018

10 miejsc, w których możesz znaleźć chłopaka

Szkoła, park, pierwsza praca.. jest cała masa miejsc, w których możesz znaleźć miłość swojego życia. Wystarczy poddać się chwili i zwyczajnie wpaść na tego, który może wywrócić Twoje życie do góry nogami. Gdzie? Poznaj 10 miejsc, w których możesz znaleźć chłopaka.


Szkoła
W Twojej klasie nie ma ani jednego chłopaka, który mógłby Cię zainteresować? Bardzo dobrze! Chodzenie do jednej klasy czy do grupy na studiach nie sprzyja wielkiej miłości. Jednak na korytarzu możesz spotkać innych uczniów, pamiętaj o tym.

 

Źródło: weheartit.com

 

 

Klub, dyskoteka
Głośna muzyka i tłumy mogą zniechęcać, ale kto wie, może w tym tłumie pojawi się właśnie ten, na którego widok zabije Ci szybciej serce?

 


Basen, plaża
Idzie lato! Basen, plaża, to miejsca, w których nie brak przystojniaków. Możesz czekać na miłość opalając się, grając w plażową siatkówkę czy pływając. Nigdy nie wiadomo, co Cię spotka.

Źródło: weheartit.com


Kawiarnia za rogiem
Masz ulubioną kawiarnię, do której wpadasz na kawę czy wyciskany sok? To jest idealne miejsce na poznanie faceta! Cisza, spokój i możliwość porozmawiania. Tu jednak musisz zdobyć się na odwagę i nie spłoszyć zainteresowanego.

 


Męski asortyment
Faceci nie przepadają za zakupami, więc wśród damskich fatałaszków miłości życia nie znajdziesz. Wybierz się do sklepu z płytami czy z akcesoriami dla mężczyzn i pod pretekstem znalezienia prezentu dla brata czy taty poznaj kogoś ciekawego.

Źródło: favim.com


Spotkania rodzinne
Unikasz chrzcin, komunii czy wesel? To błąd! Wybierając się na takie przyjęcie nie możesz mieć pewności, że nie wpadnie Ci w oko jakiś ciekawy chłopak.


Park
Spacery, a może jogging? Alejki w parku zdecydowanie sprzyjają nowym znajomościom. Przy okazji może połączyć Was wspólna pasja.

Źródło: weheartit.com


Siłownia
Jeśli sama lubisz wyglądać fit i stawiasz na aktywność fizyczną, to z pewnością znajdziesz chłopaka o podobnych zainteresowaniach na siłowni.

 


Stadion

Dokładnie tak! Stadion piłkarski, hala sportowa – to miejsca, w których spotkasz zagorzałych fanów sportu i koneserów piękna. Zaskocz mężczyznę wiedzą na temat grających zespołów, a wynik dla Ciebie okaże się pozytywny.

 

 

Internet
Sieć, to także miejsce, w którym możesz poznać kogoś ciekawego. Dołącz do grupy na Facebooku dedykowanej Twoim pasjom, albo załóż konto w serwisie randkowym.

Źródło: weheartit.com

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

[SZOK] WJECHAŁA HULAJNOGĄ W KARTONY I NIE ŻYJE!! TRUDNIEJSZE SPRAWY odc 6
DDOB

Moda