Przeznaczenie?
09.10.2015

Przeznaczenie?

 

 

 

 

 

 

Często mam wrażenie, że jakaś siła pcha mnie ku konkretnym zdarzeniom czy ludziom. Czuję wtedy, że nie na wszystko mam wpływ i nie nad wszystkim mogę zapanować, bo najzwyczajniej czasami moim życiem kieruje przypadek, a może przeznaczenie?

Z jednej strony to oczywiste, że mam wpływ na pewne sprawy, na to czy w przyszłości będę dobrze posługiwała się jezykami obcymi zależy tylko i wyłącznie ode mnie, ale kogo w tym czasie spotkam na swojej drodze niekoniecznie.

Zastanawiam się czy wszystko dla mnie zostało z góry ustalone. Wierzę, że nic nie dzieję się bez powodu. Każda osoba, którą do tej pory spotkałam na swojej drodze wniosła coś do mojego życia.

 Dla mnie nie ma znaczenia czy to ja kontroluję całe swoje życie i wszystko zależy ode mnie, czy może jest już to z góry narzucone. Bez różnicy, bo ja i tak mam zamiar realizować swoje plany i robić jak najwięcej spontanicznych rzeczy, aby nie zmarnować ani chwili. Czekanie na to co przyniesie los i nie dawanie niczego od siebie jest bezsensowne.

 A Wy wierzycie w przeznaczenie czy wychodzicie z założenia że los jest jednak w Waszych rękach? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

szara bluza:klik  czarna bluza:klik

 

 

http://www.juliajanulewicz.pl/

  • udostępnij
1 komentarzy

_aagatkaa_
0

uwielbiam bluzy ovesize ♥ bardzo ładne włosy
zapraszam do mnie: http://matiaga.blogspot.com ♥

odpowiedz

_aagatkaa_
0

uwielbiam bluzy ovesize ♥ bardzo ładne włosy
zapraszam do mnie: http://matiaga.blogspot.com ♥

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda