DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #6
27.03.2018

DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #6

Czas na kolejny, już szósty tygodniowy przegląd Youtube’a. Jak zwykle nie zabraknie stałych gości, ale pojawią się też nowi!

 

#1 RANDKA W CIEMNO - 4 TYPY DZIEWCZYN | Ponki

Zdarzyło Wam się kiedykolwiek pójść na randkę w ciemno? Nawet jeśli nie, to Ponki pokażą Wam, że niewiele straciliście. Sprawdźcie, czy spotkaliście kiedyś któryś z typów dziewczyn, o którym mówią.

 

 

#2 Zgadujemy Słowa Piosenek YouTuberów ft. Dezy | Mniej Więcej

Wielu Youtuberów od jakiegoś już czasu nagrywa własną muzykę – pewnie słyszeliście niejeden utwór. Ale czy te piosenki zakorzeniły się tak mocno w naszych głowach, żebyśmy znali ich tekst? Trzech ekspertów od youtubowej muzyki postanowiło to sprawdzić. Przekonajcie się razem z nimi, czy dobrze znacie te piosenki.

 

 

#3 JAK DZIEWCZYNY SPRZĄTAJĄ POKÓJ !? | DDOB

Sprzątanie pokoju to ogromnie przedsięwzięcie. Trzeba przestać oglądać Youtube’a, zmusić się do wstania z fotela lub łóżka i… już na tym etapie wielu z nas się poddaje. A nawet jeśli przejdziemy przez ten najgorszy etap, to i tak sprzątanie kończy się wrzuceniem wszystkiego pod łóżko i do szafy. Tym razem to dziewczyny z kanały DDOB stanęły przed wyzwaniem posprzątania pokoju. Efekty tej pracy mogą okazać się zaskakujące!

 

 

#4 Jak przygotować kanapkę do szkoły? | Lord Kruszwil

Macie ochotę na prestiżową kanapkę, ale nie możecie znaleźć na taką przepisu? To znaczy, że źle szukacie! Nasz ekspert od prestiżowego życia tym razem pokazuje, jak uniknąć wstydu w szkole podczas zjadania śniadania. Prestiżowa kanapka do dwóch tysięcy złotych to idealny kąsek na szybkie drugie śniadanie!

 

 

#5 TYPOWI LEKARZE | Stuu

Przegląd bez Stuu to nie przegląd – pojawił się dotychczas chyba w każdym. Tym razem bierze na warsztat lekarzy. Chyba nikt z nas nie lubi do nich chodzić i obawiam się, że po tym filmiku ta sytuacja się nie poprawi. Ale nie przejmujcie się – tak to jest, kiedy youtuber bierze się za przeszczep serca ;)

 

 

 

To już niestety koniec w tym tygodniu. Wrócimy za tydzień ze świeżą porcją youtubowych wypieków!

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda