7 rzeczy, które zrujnują każdy pocałunek
23.03.2018

7 rzeczy, które zrujnują każdy pocałunek

Dzięki romantycznym filmom, które kina umieściły w naszych głowach, jesteśmy sfiksowani na punkcie pocałunku IDEALNEGO. Chcemy, aby wszystko było absolutnie niesamowite, z odpowiednią muzyką instrumentalną, dramatycznym zachodem słońca i gołębiami latającymi w tle. To wywiera na nas presję. Nie wspominając o tym, że sprawia, że ​​jesteśmy tak skupieni na tym epickim pocałunku, że możemy przeoczyć małe rzeczy, które robimy źle.

Zapomnij o łapaniu ptaków do klatki i wyszukiwaniu miejsca godnego Instagrama. Czas skupić się na podstawach całowania. Jeśli czytasz o tym, jak dobrze całować, powinnaś również spojrzeć na rzeczy, które robisz źle, ponieważ często są to małe gesty, które mogą całkowicie zrujnować pocałunek.

 

Oto siedem rzeczy, które możesz robić źle.

 

Źródło: Pinterest

 

Jesteś zbyt agresywna

Niektórzy ludzie mogą się trochę gryźć lub całować bardzo namiętnie, ale nie robić tego zbyt intensywnie, nawet jeśli Twój facet lubi trochę ostrzej. Nie chcesz zranić jego języka zębami ani pozostawić otwartej rany. Zbyt agresywny pocałunek może sprawiać wrażenie, jakbyś próbowała zacisnąć język w gardle. Mało sexy.

 

Źródło: Pinterest

 

 

Zapominasz o normalnych funkcjach ciała

Jeśli on jest w Tobie zakochany, prawdopodobnie nie będzie troszczyć się o oddech czosnkowy. To, na czym mu zależy, to to, czy oddychasz. Podobnie, jeśli nie wpadniesz na pomysł, że ślinisz się w jego ustach, ponieważ zapomniałaś przełknąć śliny. Wiem, że możesz się dać ponieść chwili, ale musisz pamiętać o podstawowych funkcjach ciała.

 

Źródło: Pinterest

 

Nie otwieranie wystarczająco ust

Znasz to uczucie, kiedy próbujesz wepchnąć wszystkie swoje pierdoły do szafki, ale nie możesz jej domknąć? To tak samo, jak całujesz się z kimś, kto nie otwiera wystarczająco ust. Rozumiem, że możesz nie chcieć, by język i zęby Twojego faceta znalazły się w twojej przestrzeni, ale twoje usta muszą być rozchylone i rozluźnione. W przeciwnym razie będzie to wyglądać jakby Twój facet całował plastikową lalkę.

Źródło: Pinterest

 

Otwieranie ust za szeroko

Wyluzuj. Nie próbujesz połknąć całej osoby. Utrzymywanie zamkniętej buzi nie jest dla nikogo przyjemnością, ale chcesz też mieć pewność, że nie otworzysz zbyt szeroko swojej buzi. Nie jesteś u dentysty. To ma być przyjemne doświadczenie, więc delikatnie otwórz usta w miejscu, w którym czujesz się komfortowo. Jeśli dotykasz brody lub nosa, Twoje usta prawdopodobnie są zbyt szeroko otwarte.

 

Źródło: Pinterest

 

Powtarzanie tego samego non stop

Nie jesteś robotem, więc spróbuj zmienić sytuację. Nie bój się, że możesz zrobić coś złego. Jeśli zmienisz styl i nie działa, właśnie nauczyłaś się czegoś. Ale też możesz go zmienić, aby był bardziej przyjemny. Nawet coś prostego, jak zmiana pozycji lub kąta, może zrobić różnicę. W przeciwnym razie może wydawać się, że szturchasz językiem to samo miejsce.

Źródło: Pinterest

 

Nie zmieniasz swojej prędkości

To podobnie jak poprzedni punkt - robienie tego samego w kółko. Zmieniaj prędkość. Szybko, a potem powoli. Trochę w jedną stronę, a następnie przejdź do drugiej. Nawet jeśli robisz coś niesamowitego, to stanie się to monotonne, jeśli robisz to tak samo przez cały czas.

Źródło: Pinterest

 

Masz otwarte oczy

Jeśli obejrzałaś dość komedii romantycznych, będziesz wiedziała, że para zawsze ma zamknięte oczy w romantycznych chwilach pocałunku. Rozumiem, że nie chcesz tego robić na ślepo, zwłaszcza jeśli nie jesteś doświadczona, ale mając szeroko otwarte oczy, możesz przerazić drugą osobę. Można delikatnie podglądać spod rzęs i otwierać oczy co jakiś czas, ale otwarte non stop mogą przerazić drugą osobę.

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MÓW WYRAŹNIE! | Watch Ya' Mouth CHALLENGE
DDOB

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój