5 rzeczy, którzy żadna szanująca się kobieta NIGDY nie powinna akceptować w związku
22.03.2018

5 rzeczy, którzy żadna szanująca się kobieta NIGDY nie powinna akceptować w związku

 

Generalnie każdy udany i długi związek opiera się między innymi na kompromisach! Jeżeli jesteś z facetem, który próbuje Tobą manipulować to oznacza, że jest coś nie tak. Musisz się zastanowić i przemyśleć całą zaistniałą sytuację parę razy! Pamiętaj, że są sytuacje w życiu, których nie należy bagatelizować, gdyż prędzej czy później źle to wszystko się skończy! Poznaj 5 rzeczy, których żadna szanująca się kobieta NIGDY nie powinna akceptować. Oto one:

 

 

1.Mówi, Tobie z kim możesz się spotykać, a z kim nie!

Nigdy żaden facet nie może mieć absolutnie żadnego wpływu na to z kim się spotykasz! Nie pozwól na to, aby przez chłopaka stracić relacje, ze swoimi przyjaciółmi, których on akurat nie akceptuje… Nie możesz dać sobą manipulować!

 

2.Poczucie własnej wartości!

Nigdy nie pozwól sobie wmówić, że jesteś w czymś słaba, mimo, że wiesz, że robisz to całkiem nieźle! Zadaniem Twojego partnera jest wspieranie Ciebie w trudnych sytuacjach, to właśnie on powinien Cię motywować i chwalić Twoje życiowe postępy!

photo @shenorokie

 

3. Możliwość podejmowania własnych decyzji

Wyobraź sobie, że właśnie otrzymałaś fantastyczną wiadomość, że dostałaś się na wymianę do Hiszpanii, zawsze o tym marzyłaś, spełniło się….ale Twój chłopak namawia Cię, abyś została! A Ty zastanawiasz się, czy skorzystać z życiowej szansy… Wybij to sobie z głowy! To ma być Twoja decyzja, nie Twojego chłopaka. Do jego zadań należy wspieranie Cię, on powinien cieszyć się z Twojego sukcesu. Takich sytuacji w życiu jest wiele… zadaj sobie pytanie, czy warto rezygnować z marzeń dla chłopaka?

 

4. Akceptacja swojego ciała!

Pamiętaj, że ważne jest to, aby pokochać swoje ciało. To doda nam pewności! Nikt nie jest idealny, każdy ma jakieś wady! Grut to się nie przejmować i iść dalej do przodu! Jeżeli jakiś facet nalega na to, abyś na przykład schudła to znak, że on Ciebie nie kocha i chce Cię zmienić. Nigdy nie warto zmieniać się dla kogoś!

 

5.Wyrażanie swojego zdania!

Są kobiety, które boją się wyrazić swoje zdanie, gdyż boją się opinii swojego partnera. Wiadomo, każda z nas nigdy nie chce popełnić gafy! Nigdy nie wiadomo, jakie myśli siedzą u niego w głowie!

 

photo @shesnorookie

 

cover photo @kat.astro

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Oliwia-Głuszko

Oliwia-Głuszko

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda