Lody Ekipy sprzedawane za grube tysiące.
10.04.2021

Lody Ekipy sprzedawane za grube tysiące. "Nieprawdopodobny popyt zmusił Koral do uruchomienia dodatkowej linii produkcyjnej"

autor
Sorbety "Ekipa" od firmy Koral stały się hitem sprzedaży. W całej Polsce dzieciaki oszalały na ich punkcie, przetrząsając zamrażarki sklepów w poszukiwaniu deficytowego towaru, jakim są te iście "prestiżowe" lody. Papierki po lodach wystawiane są na Allegro za...dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych!

Gdzie kupić lody Ekipy? To pytanie zadaje sobie wielu młodocianych internautów, którzy ulegli manii na punkcie sorbetów produkowanych w dwóch smakach: truskawkowym i cytrynowym w polewie z gumy balonowej ze strzelającymi cukierkami. Kosztują ok. 2 pln, co jest osiągalną ceną dla najmłodszej target grupy. Lody zostały wykupione w ekspresowym tempie, stając się towarem deficytowym. Na Tik Toku filmy otagowane #lodyekipy osiągają milionowe wyświetlenia. osiedlowe sklepy spożywcze chwalą się na Facebooku świeżymi dostawami lodów, a zagorzali fani tworzą nawet facebookowe grupki "Gdzie kupię lody Ekipy."

Aukcje z papierkami za niebotyczne sumy

Narastający popyt i nikła podaż lodów sprawiła, że na serwisach aukcyjnych zaczęły pojawiać się oferty z samymi papierkami po lodach. Ich ceny wynoszą od 10 do nawet 300 000 złotych! Po opisach aukcji można się domyśleć, że to zwykły prank, zrobiony przez śmiejących się z naiwnych dzieci internautów. 

Sprzedam kolekcjonerski papierek wraz z patyczkiem (!) po lodach Ekipy! Na papierku znajduje się autograf YouTubera, który zjadł tego loda! Stan przedmiotu jest bardzo dobry!

./uploads/aszkiladz/7a0580a41f2c33ee5809726d70cfa9ab.jpg

Licytacja papierka po lodach za ponad dwieście tysięcy złotych (źródło: Allegro).

Takie pranksterskie licytacje mogą być zabawne, ale co w przypadku, kiedy dziecko kliknie "licytuj" na komputerze rodzica...?

Koral zwiększa moce produkcyjne. 1 mln sztuk lodów na dobę!

Na oficjalnej stronie Ekipa Holding SA pojawił się komunikat, ktory z ewnością ucieszy wszystkich wygłodniałych poszukiwaczy lodów Ekipy. Jak twierdzi autor wpisu, "nieprawdopodobny popyt na te lody, zwłaszcza ze strony dzieci i młodzieży, „zmusił” firmę Koral do uruchomienia dodatkowej linii, która już od przyszłego tygodnia wydatnie zwiększy moce produkcyjne i pozwoli wytwarzać ok. 1 mln. sztuk lodów na dobę (...)". Ekipa może też pochwalić się sukcesem sprzedażowym: Koral posiada zamówienia już na miesiąc do przodu, a mamy dopiero kwiecień, pogoda wciąż daleka od oczekiwań, a sam sezon lodowy dopiero się rozkręca. 

Szał na lody „ekipa” przerósł najśmielsze oczekiwania producenta, który jasno stwierdza, że sprzedają się one co najmniej 300% lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-sto letniej historii tej firmy. 

./uploads/aszkiladz/3bfb15be00172514dc0406cd765ab309.png

Sklepy chwalą się świeżutkimi dostawami lodów (źr. Facebook).

Jak glosi komunikat, od przyszłego tygodnia ruszy dodatkowa produkcja lodów. Fani Ekipy już stają w blokach startowych, by rzucić się na lokalne spożywczaki i wykupić świeżutkie dostawy sorbetów.

Sprawdź, które miejsce zajmuje Friz w naszym RANKINGU POLSKICH INFLUENCERÓW 💥

6 lubi to
0
5221
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda