DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #5
19.03.2018

DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #5

Za nami kolejny tydzień, więc czas znów zajrzeć do tak zwanych internetów i sprawdzić, co tym razem przygotowali dla nas youtuberzy. Tym razem będzie jedzenie, będą lifehacki i trochę kłamania!

 

#1 Żelki dla GAMERÓW z Mario! - JAPANA ZJADAM #122 | Agnieszka Grzelak Vlog

 

 

Po raz kolejny w przeglądzie gości Agnieszka Grzelak, jednak tym razem nie z makijażem, a z jedzeniem. Seria Japana Zjadam jest bardzo znana i cieszy się ogromną popularnością – nic dziwnego więc, że to już 122 odcinek tej serii. Tym razem Agnieszka pokazuje japońskie żelki z kultowej platformówki Mario. Po tym jak sami je przygotujemy, zrobimy i zaaranżujemy na planszy, z czystym sumieniem możemy sami je zjeść!

 

 

#2 WYBIERAMY NAJLEPSZY LIFEHACK ROKU! KAŻDY POWINIEN GO ZNAĆ! BILLIE SPARROW | SANOFFICIAL | DDOB

 

Jeśli macie Instagrama, to pewnie tak jak wszyscy jego użytkownicy codziennie jesteście bombardowani setkami lifehacków. Niektóre z nich wydają się całkiem logiczne, ale inne – zupełnie bez sensu. Billie Sparrow z kanału DDOB wraz z małą pomocą San zdecydowały się sprawdzić, które lifehacki z 2017 roku rzeczywiście są pomocne i – tak jak ich nazwa wskazuje – hackują życie, a które tylko je utrudniają. Każdy znajdzie coś dla siebie – od złamanych szminek po bardzo tani wzmacniacz głośnika telefonu.

 

 

#3 JAJECZNICA Z 50 JAJEK #Tłustyczwartek | Kolega Ignacy

 

Jajecznica jest w Polsce tak powszechnym śniadaniem, że może nam się wydawać aż nudna. Na pohybel nudzie Kolega Ignacy postanowił zrobić jajecznicę z… 50 jajek! Chyba nikt nie spodziewał się tego, że youtubowy trend robienia wszystkiego w ogromnych ilościach dotrze nawet do zwykłego jajka. Sprawdźcie sami jak smakowała porcja jajecznicy dla małego olbrzyma.

 

 

#4 KOLOROWE NALEŚNIKI CHALLENGE z EMOJI | SKKF & Olsikowa (Pancake Art) |skkf

 

Naleśnikowa sztuka do kolejny trend, który na pewno znacie, jeśli przeglądacie Instagrama. Tym razem to skomplikowane i tajemne rzemiosło wzięli na warsztat SKKF i Olsikowa. Stanęli przed wieloma wyzwaniami i już od samego mieszania ciasta zaczęło się pod górkę, ale efekty końcowe były naprawdę zaskakujące.

 

 

#5 TYPOWE KŁAMSTWA NASTOLATKÓW | Ponki

 

Pewien kultowy serial nauczył nas jednej rzeczy: wszyscy kłamią. Youtube natomiast nauczył nas, że każdy kłamie w inny sposób. Z filmiku Ponków możecie dowiedzieć się, jak kłamią nastolatkowie. Przyznajcie – każdemu z nas zdarzyło się w przeszłości takie małe kłamstewko.

 

To wszystko w tym tygodniu. Dajcie znać, co spodobało Wam się najbardziej. Do zobaczenia!

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda