Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się!
02.10.2019

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się!

autor
Najsłynniejsza para USA, której losy śledzą miliony fanów najprawdopodobniej zerwała. Plotkarskie tabloidy już kilka tygodni temu pisały o "przerwie" w ich związku. Czy była to zapowiedź rozstania?
View this post on Instagram

🖤

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Para poznała się na festiwalu Coachella w 2017 roku, od tego czasu nie znikali z okładek plotrarskich magazynów. Całe grono ich fanów żyła każdym wspólnym zdjęciem, wyjazdem, sesją i obecnością na wydarzeniach publicznych! Owocem ich związku jest urocza córeczka Stormi, która urodziła się w lutym w 2018 roku. 

We wrześniowym numerze magazynu Playboy, Kylie opisywała pikantne szczegóły, dotyczące życia z Travisem, zapewniała czytelników o szczęściu i spełnieniu w ich związku.

"Myślimy tak samo i mamy te same cele i pasje w życiu. Oprócz tego, że mamy dobrą chemię, dobrze się razem bawimy. Jesteś moim najlepszym przyjacielem. Poprzez wszystkie wzloty i upadki, ewoluujemy razem dzięki nim i jesteśmy coraz silniejsi " 

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Kylie i Scott ostatni raz pokazali się razem pod koniec sierpnia,  na na premierze dokumentu dla Netflixa o Scotcie "Look Mom, I can fly". Od tamtej pory nie widziano ich w duecie.

10 września Kylie wstawiła ostatnie wspólne zdjęcie ze Scottem...
Wszystkie dowody jednoznacznie potwierdzają, że para nie jest już razem... :( 
 

10 lubi to
0
2478
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda