5 oznak, że powinnaś rozstać się z chłopakiem
16.03.2018

5 oznak, że powinnaś rozstać się z chłopakiem

Nie ma związków idealnych. W każdym występują drobne sprzeczki i większe kłótnie. Jest to całkowicie normalne, że macie różne zdania, interesujecie się różnymi rzeczami. Jednak niektóre zachowania Twojego chłopaka powinny Cię zaniepokoić. Jeśli zauważysz, że Cię nie szanuje, nie obchodzi go Twoje życie albo wyraźnie flirtuje z inną dziewczyną – uciekaj! Nie ma sensu tracić czasu na takiego faceta. Poniżej znajdziesz opis kilku typów zachowania, które powinny zapalić Ci czerwoną lampkę. Przeczytaj je uważnie i zastanów się, czy nie dotyczą także Ciebie.

 

1. Często doprowadza Cię do łez

Zauważyłaś, że coraz częściej zachowanie Twojego chłopaka sprawia Ci przykrość i doprowadza Cię do łez? On nawet nie stara się tego zmienić. W zamian słyszysz, że ciągle chodzisz skwaszona. Jak masz się cieszyć, skoro jego zachowanie dodaje Ci zmartwień? Cała wina jest zrzucana na Ciebie. Zastanów się czy naprawdę chcesz trwać w takim związku. Chodzi przecież o to, abyś była szczęśliwa, mając blisko siebie druga osobę.

 

2. Notorycznie Cię okłamuje

Jeżeli zaczęłaś coraz częściej przyłapywać swojego chłopaka na kłamstwach, powinnaś zacząć się niepokoić. Nie próbuj usprawiedliwiać jego zachowania – kłamstwo to kłamstwo, niezależnie czy duże czy małe. Często dotyczą one błahych, codziennych spraw, typu co będzie robił wieczorem? To przede wszystkim powinno dać Ci do myślenia. Możesz podejrzewać, że Twojemu chłopakowi kłamanie weszło w krew. Nic dziwnego, jeśli zaczęłaś tracić do niego zaufanie, a przecież to ono jest fundamentem udanego związku.

 

3. Nie ma dla Ciebie czasu

Zauważyłaś, że Twój chłopak ma dla Ciebie coraz mniej czasu? Każdą wolną chwilę poświęca na spotkania z kumplami lub granie na konsoli, a Ty jesteś na samym końcu listy. Wydaje Ci się, że Twoje życie i problemy nie są dla niego istotne, nie masz w nim wsparcia. Jedyne co go interesuje, to jego sprawy, a Ty czujesz się, jakbyś była tylko dodatkiem do jego życia. Tak nie powinno być. Nie zapominaj, że w związku oboje jesteście tak samo ważni, a wspólnie spędzając czas możecie się lepiej poznać i zbliżyć do siebie. Czy nie pomyślałaś, że skoro on unika spotkań z Tobą, to może mu nie zależeć na dalszym związku?

 

4. Cały czas Cię krytykuje

Czy odnosisz wrażenie, że ostatnio według Twojego chłopaka co chwilę robisz coś źle? Cały czas  czepia się nawet najmniejszych szczegółów? Uważaj, bo to może oznaczać, że jednak nie akceptuje Cię taką, jaką jesteś. Cały czas Cię poucza, próbuje udowodnić, że we wszystkim się mylisz. Wydaje mu się, że to on zawsze ma rację i ostatnie słowo powinno należeć do niego. Takim zachowaniem Twój chłopak pokazuje Ci, że Cię nie szanuje. Jeśli straciłaś poczucie własnej wartości i pewność siebie, to uciekaj od niego jak najszybciej.

 

5. Flirtuje z innymi

Jeśli zauważyłaś, że Twój chłopak flirtuje z innymi, powinnaś bez zastanowienia się z nim rozstać. Nieważne, czy mówi, że to tylko zwykła koleżanka albo, że był to jeden raz. Jeśli już teraz zaczyna flirtować z innymi dziewczynami, będzie to robił nadal i posuwał się coraz dalej. Chyba nie chcesz później przez niego płakać? Każdy mężczyzna, który kocha i szanuje swoją kobietę nie będzie miał ochoty wdawać się w romans z inną, ponieważ wierzy, że jego kobieta jest niepowtarzalna i jedyna w swoich rodzaju.

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda