10 ciekawostek o Taylor Swift
07.03.2018

10 ciekawostek o Taylor Swift

Taylor Swift ma zaledwie 29 lat, ale to nie powstrzymało jej przed zrobieniem niesamowitej kariery w przemyśle muzycznym. Nie ma znaczenia, czy jest na scenie przed tysiącami fanów, czy tańczy z młodzieńcem, wie, jak zrobić wrażenie.

 

Poznaj te 10 ciekawostek o Taylor Swift:

 

#1. Została nazwana na cześć słynnego piosenkarza i wykonawcy Jamesa Taylora.

 

#2. Swift ma paranoję na punkcie podsłuchów. W wywiadzie dla Rolling Stone z 2014 roku ujawniła, że boi się, że nagrywać potajemnie może ją chociażby dozorca. Jak sama przyznaje: „To zabrzmi jakbym była szalona - ale nawet nie wiemy. Muszę powstrzymać się od myślenia o tym, jak wiele aspektów technologii nie rozumiem."

Źródło: muzyka.interia.pl

 

#3. W wieku 12 lat, po nauczeniu się od informatyka, który naprawiał jej sprzęt, jak zagrać trzy akordy na gitarze, Swift napisała swoją pierwszą piosenkę "Lucky You". Dziś potrafi grać na gitarze, banjo, pianinie, ukulele i gitarze elektrycznej.

Źródło: deviantart.com

 

#4. Taylor ma obsesję na punkcie Perrier (napój) i zawsze ma w lodówce różne smaki, w tym czereśniowy, granatowy, truskawkowy czy jagodowy.

Źródło: beveragedaily.com

 

#5. Swift jest pierwszą piosenkarką country, która wygrała nagrodę MTV Video Music Award, a w wieku 11 lat wygrała konkurs talentów, śpiewając utwór "Big Deal", autorki LeAnn Rimes.

Źródło: cbs8.com

 

#6. Mówiąc o specyficznym stylu Taylor: Swift ma w swoim salonie akwarium wypełnione klasycznymi piłkami baseballowymi.

 

 

#7. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że śpiewanie nie jest jedynym zajęciem Swift - ma na swoim koncie wiele produkcji telewizyjnych i filmowych.

Źródło: campusircle.com

 

#8. Swift ma w swoim domu sypialnię dla swojej najlepszej przyjaciółki Karlie Kloss, wraz z ulubionymi przekąskami Karlie i mnóstwem zdjęć na ścianie.

Źródło: curbed.com

 

 

#9. W 2014 r. Swift powiedziała Rolling Stone, że dystansuje się od sceny country, czyniąc jej przejście do świata popu kompletnym. W tym czasie ogłosiła, że ​​nie będzie już występować na przeglądach muzyki country lub promować swoich albumów w rozgłośniach radiowych country.

 

 

#10. Swift to więcej niż ładna twarz z zabójczym głosem. Jest także entuzjastką historii, zauważając na swojej stronie internetowej, że zna amerykańską historię na wylot.

Źródło: energy106.ca

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB

ddob
youtube

PLAGA ROZSTAŃ NA POLSKIM YOUTUBIE | KTO Z KIM ZERWAŁ? Kinga & Friz, Alex Mandostyle & Sheo
DDOB

Moda