6 zalet posiadania starszej siostry
01.03.2018

6 zalet posiadania starszej siostry

Często mówi się, że posiadanie rodzeństwa jest jedną z najlepszych rzeczy w życiu. Masz kompana w domu, aby ciekawie spędzić czas. Nie tylko jeśli chodzi o zabawę, rodzeństwo będzie stać za Tobą murem w dobrych i złych chwilach. Często porównujemy nasze rodzeństwo do przyjaciół, ale kiedy zaczynamy dorastać, mniej skupiamy się na nim, a przyjaciele stają się ważniejsi. Jednak twoja siostra lub brat to ci, którzy zawsze będą przy Tobie. Wiele osób myśli, że siostry nie mogą być najlepszymi przyjaciółkami. A mimo to, chociaż walczycie ze sobą jak pies z kotem, pod koniec dnia, wszystko staje się normalne.

Istnieje wiele zalet posiadania starszej siostry. Na przykład, gdy popełnisz błąd, twoja starsza siostra jest jedyną osobą, która uratuje cię przed skarceniem przez mamę. Oto niektóre z najlepszych zalet posiadania starszej siostry. Spójrz...

 

Jest najlepszą przyjaciółką

Twoja siostra jest jedyną najlepszą przyjaciółką, który będzie wobec Ciebie lojalna i uczciwa. Ona nigdy nie jest o ciebie zazdrosna, nawet jeśli umawiasz się ze znajomymi!

 

Pożyczasz (lub dostajesz) jej ubrania

Cóż, twoja szafa się podwoi, gdy twoja siostrzyczka rośnie. Wszystkie jej za małe i nieużywane ubrania będą twoje!

 

 

Chroni Cię

Chociaż siostra nie będzie tak opiekuńcza i surowa jak brat, z pewnością martwi się o Ciebie. Jednak starsza siostra jest fajna i może nawet ci pomóc, jeśli chodzi o facetów i takie tam.

 

 

Zbawiciel

Kiedy wrócisz do domu za późno lub popełnisz błąd, to twoja starsza siostra ratuje cię przed gniewem rodziców.

 

 

Twój wzór

Twoja siostra jest osobą, która może cię inspirować na każdym kroku Twojego życia. Posiadanie starszej siostry z pewnością przynosi tą przewagę!

 

 

Kompan na wydarzeniach rodzinnych

Udział w imprezach rodzinnych może być naprawdę nudne, jeśli nie masz odpowiedniego towarzystwa. Posiadanie starszej siostry doda tej imprezie trochę rozrywki!

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda