Idealne selfie według Kim Kardashian
28.02.2018

Idealne selfie według Kim Kardashian

Nie walcz z tym – ty wiesz i my wiemy, że chcesz to wiedzieć.

Kim uchodzi za mistrzyni selfie. Jej nieskazitelne i idealne zdjęcia to kwestia wypracowania kilku technik, które pozwalają ten efekt osiągnąć.

Rozszyfrowaliśmy selfie Kim Kardashian zbierając wszystkie jej wskazówki w jednym miejscu, abyś mogła zrobić sobie idealne selfie.

 

Upewnij się, że światło jest odpowiednie

Prawdopodobnie już wiesz, że świetlówki są wrogiem, i chociaż nie ma lepszego momentu niż złota godzina, ważne jest, aby wiedzieć, jak przeciwdziałać niekorzystnemu oświetleniu. Jedna ze sztuczek polega na trzymaniu białej serwetki lub papierowego ręcznika w pobliżu twarzy, aby zneutralizować błysk aparatu podczas robienia selfie (To naprawdę działa).

 

❤️ @kyliejenner

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

 

Podbródek do dołu, aparat do góry

Kardashian powiedziała w niezliczonych wywiadach, że jeśli chodzi o znalezienie najlepszego kąta dla selfie, chodzi o: po pierwsze -> utrzymanie podbródka lekko nachylonego w dół i -> trzymanie aparatu nieco wyżej niż poziom twarzy, co zapewnia, że ​​jej twarz wydaje się wysmuklona.

 

 

Dziubek proszę

Chociaż Instagram donosi, ze era „dziubków” odeszła w niepamięć to Kim wciąż je lubi. "Uwielbiam to, ponieważ podkreśla kości policzkowe” – twierdzi Kim.

 

 

Przycinaj do perfekcji

"Wiele zależy od tego, jak je przycinasz" – twierdzi Kim. "Jeśli nie lubisz czegoś w swoim ciele, po prostu to przytnij."

Plamy pod pachami lub koszula, która dziwnie się zwisa? Po prostu to wytnij!

 

 

Pobierz aplikację

Jak donosi Us Weekly wiemy, że Kardashian używa bezpłatnej aplikacji dla Instagrama o nazwie Perfect 365, która reklamuje się jako wirtualna aplikacja do makijażu. Aplikacja pozwala poprawić koloryt cery, wygładzić przebarwienia, dodać różu do policzków, a nawet wydłużyć rzęsy. Ale bądź ostrożna, aby nie przesadzić.

 

 

Postaraj się o cyfrówkę

Kardashian ujawniła, że ​​używa aparatu cyfrowego do niektórych swoich selfie. "W ten sposób wszystkie [moje] zdjęcia są tak bezbłędne" - wyjaśniła.

Polecamy zakup aparatu obsługującego Wi-Fi, który umożliwi publikowanie bezpośrednio na Instagramie.

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda