Jak rozkochać w sobie faceta?
27.02.2018

Jak rozkochać w sobie faceta?

Chcesz, aby mężczyzna zakochał się w tobie? Być może zadajesz to pytanie, ponieważ bardzo lubisz pewnego chłopaka i nie możesz się doczekać, aby poczuł to samo do ciebie.

Jest facetem twoich marzeń i uwielbiasz go. Chciałabyś mieć go na wyłączność, ale niestety jeszcze tak nie jest. Jesteś gotowa zrobić wszystko, aby go zdobyć i rozkochać, ale wydaje się, że to może być wielkie przedsięwzięcie.

W tym artykule dowiesz się kilku podstawowych i mniej podstawowych rzeczy, które dziewczyna mogą zrobić, aby przyciągnąć mężczyznę do siebie i sprawić, by się w niej zakochał.

 

1. Nie trać nadziei

Nie trać nadziei. Jeśli chcesz, aby facet się zakochał, musisz zawsze mieć nadzieję. Utrata nadziei może być przeszkodą nie tylko w zdobyciu serca faceta, ale także we wszystkim, co robimy w naszym codziennym życiu.

Dążąc do rozkochania wymarzonego mężczyzny, ważne jest, aby mieć nadzieję i pozostać pozytywnie nastawionym. (Wszyscy wydajemy się atrakcyjniejsi i bardziej pociągający, gdy dajemy dobre, pozytywne wibracje.) Ale pamiętaj, że nic na siłę. Chłopak ma uczucia tak jak Ty i żadne z was nie ma naprawdę kontroli nad uczuciami!

Być może zainteresuje się Tobą, tak samo, jak Ty go interesujesz. Zmotywuj się tą nadzieją i podejmij kroki, aby się tego dowiedzieć. Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz.

Źródło: Pinterest

 

2. Bądź sobą

Bądź sobą, starając się, aby facet zakochał się w tobie. Jeśli udajesz, że jesteś inna niż w rzeczywistości, próbując go zdobyć, prawda szybko wyjdzie na jaw.

Nie będąc sobą wyraźnie sugerujesz, że nie czujesz się dobrze z samą sobą. Wielu facetów z łatwością zauważy to niedociągnięcie i szybko straci zainteresowanie.

Możesz utrzymać tą maskę przez kilka tygodni, miesięcy lub nawet lat. Ale prędzej czy później będziesz zmęczona ukrywaniem swojej prawdziwej osobowości, a on zmęczy się próbując dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś, co naprawdę lubisz i kiedy jesteś naprawdę szczera.

• Jeśli dobrze się uczysz, nie graj w głupiej blondynki.

• Jeśli nienawidzisz wysokich obcasów, nie noś szpilek.

• Twój pies śpi w twoim łóżku? Uprzedź go o tym.

Najlepszy związek to długotrwały związek. Kiedy facet zakochuje się w Tobie szaleńczo, chcesz, aby ta miłość trwała, więc bądź sobą od samego początku.

Źródło: Pinterest

 

3. Bądź świadoma swojego wyglądu

Nie pozwól, aby twój wygląd Cię zawiódł. Twój wygląd może sprawić, że wygrasz lub przegrasz, jeśli chodzi o randki. Aby zadowolić faceta i sprawić, by był zainteresowany tobą, powinnaś wyglądać schludnie. Bądź świadoma tego, co masz na sobie, czy twoje włosy są czyste, czy też odpowiednio się ubrałaś do okazji.

Oczywiście chcesz wyglądać seksownie dla mężczyzny, którego chcesz w sobie rozkochać, ale seksapil niekoniecznie oznacza obcisłe ciuszki i duży dekolt. Dżinsy i t-shirt z rozwianym włosem mogą być równie sexy jak grzeczny strój, w odpowiednich okolicznościach.

Wybierz ubranie i pokaż swój styl, aby dopasować go do okazji. Ale bądź świadomy tego, jak wyglądasz. Staraj się wyglądać tak dobrze, jak możesz, bez względu na to, gdzie wychodzisz. Nigdy nie wiesz, kiedy możesz niespodziewanie wpaść na faceta swoich marzeń.

Tak więc, zanim przekroczysz prób, by kupić paczkę chipsów na wieczór firmowy, zmień tę brudną koszulkę!

Źródło:Pinterest

 

4. Słuchaj!

Kiedy chcesz sprawić, by mężczyzna zakochał się w tobie, ważne jest, abyś go słuchała. Nie wystarczy tylko mówić. Jeśli nieustannie gadasz, gdy jesteś zdenerwowana, znajdź inny sposób, by poradzić sobie z nerwami.

Wiele dziewcząt popełnia błąd, mówiąc więcej, niż słucha, gdy są w pobliżu potencjalnego partnera płci męskiej. Dziewczyny nie są oczywiście jedynymi. Wielu mężczyzn robi to samo. Ale jest to wielki błąd, który może Cię kosztować utratą faceta swoich marzeń.

Nawet chłopak, który na ogół nie jest rozmowny, z pewnością będzie miał coś do powiedzenia. Każdy lubi być "słyszany". Jeśli cały czas gadasz i gadasz, nie dając mu szansy na wyrażenie siebie, prawdopodobnie rozczaruje się. Utrudnienie mu dojścia do słowa może obniżyć twoje szanse na rozkochanie go w Tobie.

Źródło: Pinterest

 

5. Pokaż pewność siebie

Zaufanie jest kluczowe. Pewnie, niektóre kobiety wydają się robić karierę w usidlaniu facetów, grając ofiarę lub bezbronną kobietę. Ale Czy kiedykolwiek zauważyłaś, jak te pozornie bezbronne dusze, które łapią mężczyzn, będąc „w potrzebie”, właściwie zastawiają pułapkę z pewnością siebie i precyzją? Bez tej pewności ryzykujesz, że zostaniesz z tyłu. Jeśli chcesz, aby facet cię polubił, musisz mieć pewność siebie, która w końcu sprawi, że podejdziesz do niego bez obaw. Bądź pewna tego, że masz prawo być kochana!

  • udostępnij
4 komentarzy

karolina_jestem 03/05 19:31:58
3

Jejku! W końcu idealny poradnik dla mnie! <3

odpowiedz

Chujcinalurww 03/06 09:44:08
2

Dzieki dziala

odpowiedz

Oliwia-Głuszko
0

Super

odpowiedz

kamil-majek
0

Zabrakło punktu 6. Zacznij gotować.

odpowiedz

Oliwia-Głuszko
0

Super

odpowiedz

kamil-majek
0

Zabrakło punktu 6. Zacznij gotować.

odpowiedz

Chujcinalurww 03/06 09:44:08
2

Dzieki dziala

odpowiedz

karolina_jestem 03/05 19:31:58
3

Jejku! W końcu idealny poradnik dla mnie! <3

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda