DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #1
20.02.2018

DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #1

 

 

Jako, że kanał DDOB na Youtubie istnieje już ponad 2 lata to doskonale wiemy, że uwielbiacie oglądać dosłownie wszystko co się tam dzieje. Postanowiliśmy ułatwić Wam szperanie po najlepszych materiałach i stworzyć co tygodniową serię, w której podsuniemy Wam 5 według nas najepszych odcinków z całego Youtube, obok których nie możecie przejść obojętnie. 

Na pierwszy ogień idą następujące propozje:

 

#1 To warto mieć w szafie żeby wyglądać zawsze dobrze! / FASHION TALK | Viva-a-viva

 

 

Czy Wy też czasem otwieracie swoją szafę, i mimo że jest pełna, kompletnie nie wiecie co założyć? Z tego filmiku Karoliny z kanału viva-a-viva dowiecie się, że nawet zwykły biały t-shirt możecie wpasować w świetną stylizację. Poznacie też sposoby jak zaoszczędzić kupując najbardziej modne trendy w danym sezonie. Wcale nie musicie spędzać długich godzin na przeglądaniu magazynów modowych, żeby wiedzieć jak ubrać się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

 

#2 NAJLEPSZE vs NAJGORSZE ŻELKI! | STUU

 

 

Żelki to jedne z najlepszych słodyczy. Niestety, wśród tych przysmaków również zdarzają się niewypały. Na szczęście na youtubie od dawna panuje trend próbowania niedobrych rzeczy w filmach. Krzywienie się, plucie, a nawet wymiotowanie to główne zajęcia testerów takich przysmaków. Stuu co poniedziałek robi szalone rzeczy, a tym razem postanowił wypróbować przeróżne żelki i stwierdzić, które z nich są najbardziej obrzydliwe. Nie zabrakło też rzucania się jedzeniem i wypluwania przeżutych smakołyków. Jedenaście minut rozrywki do obejrzenia na własną odpowiedzialność!

 

#3 Beka z WALENTYNEK | LORD KRUSZWIL

 

 

Jak prestiżowo obchodzić walentynki? Tego niestety nie dowiecie się tym razem od Lorda Kruszwila. Lekko z przymrużeniem oka, choć jak zawsze prestiżowo opowie wam, dlaczego nie lubi walentynek i czym warto je zastąpić.

 

#4 MARTI DOWIADUJE SIĘ, ŻĘ MA MŁODSZĄ SIOSTRĘ!? - ŁOBUZIARY

 

 

Co powiedzielibyście na to, gdyby nagle, w jednym dniu, w progu Waszego domu pojawiła się osoba podająca się za Waszą siostrę? Z takim problemem musiała zmierzyć się Marti z serialu Łobuziary. Czy dla nich obu skończyło się to dobrze? Sprawdźcie sami. Uwaga: nie oglądać przy zgaszonym świetle!  

 

#5 The LEGO Group Celebrates 60 Years of LEGO Bricks and Creativity

 

 

Każdy z nas bawił się kiedyś klockami LEGO, ale nie każdy wie, że ta niesamowicie kreatywna zabawka ma już aż 60 lat! Z tej okazji trzeba było zrobić coś z rozmachem, więc na co postanowili zdecydować się konstruktorzy LEGO? Oczywiście na zbudowanie czegoś naprawdę ogromnego. Ze 133 tysięcy klocków stworzyli wielki, czerwony klocek, który jest symbolem zabawek LEGO. Praca zajęła im ponad 350 godzin, budowla waży pół tony, a oglądać ją można w sklepie LEGO w Nowym Jorku.

 

Które z video już widzieliście? Który Youtuber stąd okazał się dla Was najlepszy?

Wracamy za tydzień z kolejną dawką świetnych odcinków! Do zobaczenia!

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda