DDOB Shop
DDOB Shop
Wiemy, co wydarzy się w pierwszym odcinku nowego sezonu Riverdale 5!
20.08.2020

Wiemy, co wydarzy się w pierwszym odcinku nowego sezonu Riverdale 5!

Twórca "Riverdale" Roberto Aguirre-Sacasa opublikował zdjęcie z planu! Widzimy na nim Cheryl i Toni. Zdradził również, co wydarzy się w pierwszym odcinku!

Riverdale 5: co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Trwają prace nad piątym sezonem Riverdale. Przez chwilową przerwę spowodowaną koronawirusem były drobne opóźnienia. Jeden z członków ekipy został zakażony, dlatego czwarty sezon produkcji zakończył się dość nietypowo. Wiadomo jednak, że Lili Reinhart, Cole Sprouse, KJ Apa, Camila Mendes wrócili na plan. Nie wiemy, kto podglądał mieszkańców miasteczka, jednak twórcy serialu chcą wyjaśnić tę sprawę, a następnie będziemy mieć do czynienia ze skokiem w czasieZapowiada się naprawdę ciekawie! Roberto Aguirre-Sacasa zdradził jeszcze kilka szczegółów dotyczących pierwszego odcinka Riverdale 5.
 

./uploads/jeilliebean/6640ac77b0eff1cdde5094a2e2824bb7.jpg

O czym będzie pierwszy odcinek Riverdale 5?

Roberto Aguirre-Sacasa jest odpowiedzialny m.in. za scenariusz Riverdale. Podzielił się pierwszym zdjęciem z planu piątego sezonu serialu. Na zdjęciu widzimy Cheryl i Toni na balu maturalnym. Jak wynika z opisu, w pierwszym odcinku Riverdale 5 zobaczymy relację ze szkolnej imprezy. 

Nie mogłem się powtrzymać. Oto mini zapowiedź balu maturalnego (pierwszego odcinka po powrocie) z tymi pięknymi damami. Zapewniam, że wszystkie królowe będą naprawdę królować w nadchodzącym sezonie - napisał Roberto na Instagramie

Riverdale 5 - premiera

Serial Riverdale miał powrócić na platformę Netflix jesienią 2020 roku. Niestety, z uwagi na przymusową izolację, premiera została przełożona. Obecnie konkretna data nie jest jeszcze znana.

5 lubi to
0
1118
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda