Jak wyglądały Walentynki gwiazd?
15.02.2018

Jak wyglądały Walentynki gwiazd?

Jak spędziłaś Walentynki? Byliście z ukochanym w kinie lub na kolacji? A może spędziłaś je z przyjaciółką oglądając ulubione seriale?

Gwiazdy miały trochę poważniejsze zajęcia. Sprawdź co wstawiły na Instagrama w Walentynki.

 

Miley Cirus

Miley miała pracowite Walentynki – brała udział w sesji zdjęciowej dla Converse. Sesja niezwykle urocza, a Miley wygląda jak Betty Boo.

Źródło: Instagram

 

Kylie Jenner

Kylie bardzo powściągliwie potraktowała swój post na Instagramie. Zaprezentowała swoje selfie w lustrze, komentując post „Walentynki”.  Czarne hoodie sugeruje, że raczej nie obchodzi hucznie Święta Zakochanych. Ciekawe co robiła tego dnia.

 

vday ♥️

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

 

 

Victoria Justice

Victoria postawiła na uroczy GIF ze swoją osobą w roli głównej. Do tego dołączyła równie słodkie życzenia. Uwielbiamy ją <3

 

Jessica Mercedes

Jessica z okazji Walentynek miała piękną i zmysłową sesje. Sesja nie byle kogo, bo Łukasza Jemioła. Sukienka wzbudziła niemały zachwyt instagramowiczów.

Źródło: Instagram

 

Maffashion

Maffashion wstawiła słodkie foto z czerwonym balonem w kształcie serca. Balonik niczym z festynu, ale nam nawet podoba się ten skromny akcent, w przeciwieństwie do walentynkowego przepychu, który serwują nam galerie handlowe.

Na swoim Stories natomiast zdobyła się na bardziej osobiste wyznanie. Ach, Ci zakochani.

 

Red Lipstick Monster

Po niej zdecydowanie nie spodziewalibyśmy się romantycznych fotek. I takich też nie ma. Jest za to serduszko zrobione z lakierów. To zdecydowanie styl Red Lipstick Monster.

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda