Co on naprawdę myśli o Twoim profilu na Instagramie?
15.02.2018

Co on naprawdę myśli o Twoim profilu na Instagramie?

Mężczyźni naprawdę lubią podglądać twój Instagram i dochodzą do wielu wniosków, patrząc na twoje zdjęcia.

Czy zastanawiałaś się kiedyś, co faceci myślą o Twoim profilu na Instagramie? Sprawdź to, aby dokładnie przyjrzeć się procesowi myślenia faceta, który przegląda twoje zdjęcia.

Instagram jest jednym z najważniejszych narzędzi społecznościowych. Wraz z Facebookiem, służy jako twój obraz w Internecie. Częściowo decyduje o tym, jak ludzie Cię postrzegają, więc na ogół staramy się manipulować swoim profilem, by wyglądał jak najlepiej.

Ale to samo w sobie mówi nam coś o tym, kim jest dana osoba. Niezależnie od tego, czy są tego świadomi, czy nie, niektórzy ludzie pokazują tylko to, co inni chcą zobaczyć.

Oto kilka typowych tematów i co o nich myślą faceci:

 

Przeładowanie Selfie

Jeśli profil IG dziewczyny jest w przeważającej mierze solo, można już powiedzieć, że ma wysoką samoocenę co do swojego wyglądu. To nie jest takie złe, o ile nie ma problemu z ego.

Uważaj na przeładowanie profilu swoimi selfie, aby facet nie pomyślał, że jesteś narcyzem. Komentarze pod nimi też mają znaczenie. Jeśli publikujesz trzy lub cztery selfie każdego dnia, można uznać to za znak, że naprawdę uwielbiasz komplementy, które otrzymujesz, a zwłaszcza uwagę wokół swojej osoby.

Źródło: Instagram

 

Co mówią twoje podpisy?

Podpisy pod fotkami są niezwykle ważne. Nawet nie patrząc na zdjęcia, możesz dużo powiedzieć o kimś wyłącznie na podstawie opisów.

Zainteresowany facet może przyjrzeć się fotce i porównać je z podpisem, aby zobaczyć, co jest podstawową wiadomością.

Większość postów nie zawiera rozbudowanych napisów, ale kiedy to robią, jest ku temu powód, a my możemy spróbować dowiedzieć się, jaki jest prawdziwy powód, jeśli w rzeczywistości jest coś więcej.

Stało się tendencją do używania słynnych cytatów, tekstów z filmów lub krótkich fragmentów książek jako podpisów do zdjęć. W tym przypadku faceci prawdopodobnie nie będą czytać zbyt wiele. Niejasne cytaty motywacyjne zapalają u facetów czerwoną lampkę.

 

Cytaty motywacyjne

Dziewczyna, która publikuje wiele motywacyjnych cytatów, może sprawiać wrażenie, że przechodzi przez kilka osobistych problemów, takich jak rozstanie, zerwanie lub problemy w związku.

Faceci interpretują każdy post o posuwaniu się naprzód ze swoim życiem jako silny wskaźnik, że chcesz spotkać kogoś nowego.

Każdy rodzaj motywującego cytatu, który sugeruje zerwanie, wygląda jak wezwanie do facetów, którzy są zainteresowani Tobą, aby zainicjować kontakt, lub jeśli są już w kontakcie, o spotkanie.

Źródło: Instagram

 

Fotki w bikini

Tego właśnie facet szuka po raz pierwszy, kiedy sprawdza twoje IG. Tak, faceci lubią widzieć trochę ciała.

Oczywiście są zainteresowani też innymi fotkami, ale na pewno nie zeskrollują obojętnie obok takiego zdjęcia.

Niestety jeśli masz za dużo takich fotek, faceci mogą ocenić Cię jako pustą dziewczynę i raczej nie będzie traktował Cię poważnie.

 

 

 

Zdjęcia z facetami

Jeśli na którymś zdjęciu jest jakiś facet na pewno będą chcieli się dowiedzieć czy jest twoim obecnym chłopakiem, byłym, czy tylko kumplem.

Jeśli zdjęcie nie jest oczywiste,  prawdopodobnie po prostu założą, że nie jest twoim chłopakiem i będzie do Ciebie zagadywać.

 

 

Zdjęcia w barze lub klubie

Zdjęcia z imprez pokazują, że jesteś zabawową i towarzyską dziewczyną. Nie spodziewaj się więc, że zagada do Ciebie mól książkowy czy domator. A jeśli takie typy byś wolała, zastanów się czy nie zmienić trochę swojego profilu.

 

Post udostępniony przez BU! (@bu_trinity)

 

Rzadkie publikowanie

Jeśli dziewczyna rzadko wrzuca fotki, można przypuszczać dwie rzeczy: albo ma chłopaka, albo jest bardzo zajęta.

Możliwe też, że nie lubisz Instagrama, ale większość osób, które mają tam profil, regularnie korzysta z aplikacji.

Jeśli jesteś zbyt zajęta na Instagrama, prawdopodobnie będziesz też zbyt zajęta, by umawiać się na randki. To może ochłodzić zapał niektórym z nich.

 

 

Interpretacja Twojego profilu przez faceta na Instagramie jest specyficzna. To, co ludzie naprawdę myślą o Instagramie, zależy w dużej mierze od ich doświadczenia z mediami społecznościowymi.

Niemniej jednak, IG to potężne narzędzie, dzięki któremu można dowiedzieć się więcej o kimś, a faceci analizują twój profil tak często, a nawet częściej, niż ci się wydaje.

 

 

 

 

 

  • udostępnij
3 komentarzy

stomatostudent
0

:)
 

odpowiedz

sunnypick
0

Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, super wpis!

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

stomatostudent
0

:)
 

odpowiedz

sunnypick
0

Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, super wpis!

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda