VIDEO TYGODNIA: Ogromne CIASTO na walentynki!
12.02.2018

VIDEO TYGODNIA: Ogromne CIASTO na walentynki!

 

 

Kto z nas nie lubi ciasta? Uwielbiamy piec słodkości na każdą okazję: urodziny, imieniny i inne święta. Chociaż tłusty czwartek już za nami, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby 14 lutego znów zrobić sobie mały cheat day. Co powiecie na ważące ponad 6 kilogramów ciasto
w kształcie uroczego misia?

 

 

 

Yolanda Gampp to kanadyjska youtuberka, która jest mistrzynią w tym co robi. Od 2015 roku prowadzi kanał How To Cake It na Youtubie, na którym pokazuje jak piec i dekorować ciasta. Jej wypieki są nie tylko pyszne, co potwierdza każdy z jej 3,5 miliona subskrybentów, ale także realistycznie udekorowane. Yolanda upiekła między innymi ciasta w kształcie latte ze Starbucksa, fidget spinnera, walizki i arbuza.

Jeśli chcielibyście skorzystać z przepisu na walentynkowe ciasto, przyda Wam się również playlista Yolandy, na której wyjaśnia jak zrobić poszczególne ciasta, masy i kremy.

 

 

 

Yolanda wydała także w zeszłym roku książkę. Jej kanał to uczta nie tylko dla naszych kubków smakowych, ale także oczu – nawet jeśli nie jesteście mistrzami kuchni, na pewno wciągnie Was oglądanie niezwykle satysfakcjonującego procesu powstawania tych arcydzieł.

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda