Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Najprzystojniejsi polscy celebryci – każda Polka chce ich poznać!
21.11.2019

Najprzystojniejsi polscy celebryci – każda Polka chce ich poznać!

autor
Są znani, bogaci i… bardzo przystojni. Nic dziwnego, że tysiące fanek wprost szaleje na ich punkcie. Zobacz, którzy panowie uważani są za największe ciacha w polskim show-biznesie. Czy któryś z nich skradł także Twoje serce?

Mikołaj Roznerski

 Jest uważany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Nic w tym dziwnego… Te mocno zarysowane kości policzkowe i zalotne spojrzenie potrafią zawrócić w głowie niejednej pani. Mikołaj urodził się we Wrocławiu i jest absolwentem wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Ponadto ukończył studia na Wydziale Teatralnym Akademii Sztuk Scenicznych w Pradze. Aktualnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów. Regularnie możemy go podziwiać w nowych produkcjach serialowych i filmowych. Niestety jest już zajęty. Jego partnerką jest Adriana Kalska.

---

 

Jeremi Sikorski

 Ten młody, niezwykle uzdolniony chłopak jest znany chyba przez każdą nastolatkę w Polsce. Już od najmłodszych lat był związany z Teatrem Roma, w którym grał w takich sztukach jak „Akademia Pana Kleksa” czy „Alladyn”. Jego konto na Instagramie obserwuje prawie 400 tysięcy użytkowników! Poza sceną muzyczną, możemy go podziwiać także w telewizji. Jeremi niedawno zadebiutował w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

---

 

Tomasz Ciachorowski

 Takie nazwisko zobowiązuje :) . Tomasz Ciachorowski uważany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów, a jego popularność od kilku lat stale rośnie. Tylko spojrzcie na to ciało... Ten blondwłosy przystojniak często obsadzany jest w rolach amantów, co wcale mnie nie dziwi. Jest absolwentem Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, jednak jego powołaniem było aktorstwo, dlatego ukończył także Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Jaracza w Olsztynie. Zadebiutował rolą Jana Złotopolskiego w serialu „Złotopolscy” i to dzięki niej zrobiło się o nim naprawdę głośno.

---

 

Stuu (Stuart Kluz-Burton)

 Stuu urodził się w Wielkiej Brytanii, ale aktualnie mieszka w Polsce. Jego ojciec jest Szkotem, a matka Polką. Wiele lat temu, gdy dopiero zaczynał swoją przygodę z YouTubem, nagrywał w języku angielskim, jednak ze względu na chorobę musiał przerwać. Wrócił do około 2 latach i zaczął już tworzyć filmy po polsku. Aktualnie jest jednym z najpopularniejszych, a także najprzystojniejszych youtuberów w Polsce. Jego kanał Stuu ma aktualnie aż 4,16 mln subskrypcji! Czy Wy też uważacie, że niezły z niego przystojniak? Niestety zmartwię wiele jego fanek – Stuu jest zajęty.

---

 

View this post on Instagram

🌙 📸 @saturczak

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

Maciej Musiał

 Maciek jest uważany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Serca fanek zaczął skradać już lata temu w serialu Rodzinka.pl i do dziś nic się nie zmieniło ;). Mogliśmy go podziwiać także w innych produkcjach telewizyjnych, m.in.: „Czasie honoru”, „Hotelu 52” czy pierwszym polskim serialu Netflixa „1983”. Aktualnie Maciek jest jednym z prowadzących program „The Voice of Poland”, a już w grudniu będziemy mogli zobaczyć go w roli Sir Lazlo w serialu „Wiedźmin”.

---

 

Dawid Kwiatkowski

 W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć Dawida Kwiatkowskiego, jednego z najbardziej popularnych muzyków młodego pokolenia w Polsce. To jego fenomen porównywany był do Justina Biebera, a serca wielu polskich fanek nadal mocniej bije na jego widok. Nic w tym dziwnego, ponieważ Dawid oprócz wielkiego talentu muzycznego posiada także ogromny urok osobisty, a jego kontakt z fanami może służyć jako wzór do naśladowania.

---

 

reZigiusz (Remigiusz „reZi” Wierzgoń)

 Ten mega przedsiębiorczy youtuber już od 2010 roku kradnie serca swoich fanek. Razem ze Stuu uważani są za najprzystojniejszych polskich twórców na YouTubie. Warto podkreślić, że Rezigiusz oprócz urody ma do zaoferowania znacznie więcej – jest bardzo kreatywny i przedsiębiorczy. Prowadzi na YouTubie kanał reZigiusz (aktualnie posiada aż 3,84 mln subskrypcji) oraz reZi – Born To Be a Gamer (477 tys. Subskrypcji), a także jest właścicielem marki odzieżowej Rezi Style. Czy Wam też Rezigiusz wpadł w oko?

---

 

Jakob Kosel

 Jakob Kosel był finalistą 5. edycji programu Top Model i to dzięki niemu zyskał ogromną popularność. Jego męska uroda szybko zjednała mu sporo fanek. Chociaż minęło już kilka lat, Jakob nadal pojawia się w kampaniach reklamowych wielu polskich marek oraz próbuje swoich sił na zagranicznych castingach. Ponadto świetnie sprawdza się przed kamerą! Jakiś czas temu zadebiutował w serialu „Na wspólnej”, a aktualnie wraz z Karoliną Pisarek relacjonuje kulisy najnowszej edycji Top Model w Dzień Dobry TVN. Niestety w sieci krążą plotki, że Jakob Kosel jest zajęty, a jego partnerką jest Ciocia Liestyle. To może być cios dla wielu młodych Polek.

---

 

12 lubi to
3
4241
3 komentarzy

jeilliebean
5

dla mnie każdy z nich jest na nie :D 

odpowiedz

sandrusiap
3

Rezi, Maciek Musiał i Mikołaj Roznerski - każdy z nich był moim crushem przez jakiś tam czas 😁😂 Reszta nie w moim typie 😃

odpowiedz

Mleko_z_kawą
0

Ua ❤️

odpowiedz

Mleko_z_kawą
0

Ua ❤️

odpowiedz

jeilliebean
5

dla mnie każdy z nich jest na nie :D 

odpowiedz

sandrusiap
3

Rezi, Maciek Musiał i Mikołaj Roznerski - każdy z nich był moim crushem przez jakiś tam czas 😁😂 Reszta nie w moim typie 😃

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda