Jakie efekty daje hula-hop? Będziesz zaskoczona!
09.02.2018

Jakie efekty daje hula-hop? Będziesz zaskoczona!

 

 

Hula-hop! Jedna z najbardziej tradycyjnych zabawek, które wspominamy z dzieciństwa. To zabawka tak kultowa, że jako dorośli myślimy, że z pewnością kupimy ją naszym dzieciom. Tylko właściwie, czemu dzieciom? Sami możemy z niej korzystać, a efekty będą zadziwiające, szczególnie dla dziewczyn!

Zanim jednak o efektach, warto podkreślić, jaki powinien być hula-hop, by zamierzone efekty osiągnąć. Te nowoczesne, przeznaczone do ćwiczeń, są duże, składane, pokryte pianką – wygodne, bo wszędzie się mieszczą. Zazwyczaj mają średnicę około 1 metra i ważą ponad 1 kg.

 

 

Po pierwsze: rozrywka

Kręcenie hula-hop jest już elementem kultury masowej, a produkowane modele są coraz bardziej wymyślne i wyszukane nie tylko ze względu na ich wygląd, lecz również skuteczność. Trudno się dziwić, bowiem to właśnie najprostsze przedmioty sprawiają nam zazwyczaj najwięcej frajdy! Hula-hop może być świetną alternatywą dla wieczoru spędzonego na kręgielni przy szklance piwa.

 

Po drugie: talia osy

Nie ma, co kryć, efekty wizualne są nie do podważenia przy używaniu hula-hopu! Wpływa on między innymi na wysmuklenie talii. Jak to zrobić? Stań w małym rozkroku, lekko ugnij nogi w kolanach i napnij brzuch. Chwyć rękami hula-hop w taki sposób, żeby znalazło się na wysokości pasa. Oprzyj obręcz o jeden bok i delikatnym ruchem rąk wpraw ją w ruch. Od razu poruszaj biodrami, starając się utrzymać hula-hoop na wysokości pasa. Nie przejmuj się, że na początku będzie spadało po kilku obrotach. Chwila wytrwałości wystarczy, że bez przerwy kręcić nawet po kilkanaście minut. Talia osy murowana po kilku tygodniach!

 

 

Po trzecie: płaski, pięknie umięśniony brzuch

Dokładnie tak! Hula-hop wpływa na imponujący efekt płaskiego brzucha. Kręcić hula-hopem powinno się, co najmniej 30 minut, bo dopiero po upływie tego czasu spalana jest tkanka tłuszczowa. Napięty brzuch pozwala na pracę mięśni i tym samym – modeluje go!

 

Po czwarte: wzmocniony kręgosłup

Dzięki kręceniu plastikową obręczą skorygować można również postawę i wzmocnić kręgosłup. By trening był efektywny, konieczne jest, bowiem utrzymanie wyprostowanej sylwetki.

 

Podejmij z nami wyzwanie!

  • udostępnij
3 komentarzy

aneta_p
1

Mega :D

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

0

Super informacje!

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

0

Super informacje!

odpowiedz

aneta_p
1

Mega :D

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda