Metamorfozy aktorów z "Kevin sam w domu"
07.02.2018

Metamorfozy aktorów z "Kevin sam w domu"

 


 

„Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” to absolutnie dwie kultowe produkcje z 1990 roku! Tak, dobrze liczysz – to już 28 lat odkąd filmy pojawiły się po raz pierwszy na ekranach naszych telewizorów. I tak niezmiennie co roku w święta odpalamy dwie części opowieści o przygodach Kevina zachwycając się i śmiejąc jakbyśmy widzieli je pierwszy raz.

 

 

Dokładnie 16 listopada 1990 roku kultowy film Kevin sam w domu zaliczył swój debiut w amerykańskich kinach, a później na ekranach naszych telewizorów. Na efekty tej ciężkiej pracy nie trzeba było długo czekać, gdyż produkcja od razu pobiła wszelkie rekordy popularności i oglądalności. Od tamtego czasu sława komedii nie słabnie, mam wrażenie, że jest wręcz przeciwnie. Dla wielu z nas „Kevin sam w…” jest nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia, jednak są i tacy, którzy nie mogą na niego patrzeć. Co jest oczywiście zrozumiałe.

 

Od kilku lat przygody 8-latka pokazuje Polsat, jednak w 2010 roku przedstawiciele stacji poinformowali nas, że nie planują wówczas emisji. W Internecie pojawiła się fala komentarzy i niezadowolenia. Widzowie byli oburzeni, niektórzy nawet protestowali.

 

 

Postanowiliśmy po raz N-ty przypomnieć Wam o tej produkcji i sprawdzić co teraz dzieje się u kultowych aktorów. Jak wyglądają i jak bardzo się zmienili na przestrzeni tych dwudziestuośmiu lat?! Sprawdźcie!

 

Kevin McCallister, czyli Macaulay Culkin

 

 

Fuller McCallister, czyli Kieran Culkin

 

 

Jeff McCallister, czyli Michael C. Maronna

 

 

Buzz McCallister, czyli Devin Ratray

 

 

Linnie McCallister, czyli Angela Goeathals

 

 

Heather McCallister, czyli Kristin Minter

 

 

Kate i Peter McCallister, czyli Catherine O’Hara i John Heard

 

Wujek Frank, czyli Gerry Bamman

 

 

Harry Lime i Marv Merchants, czyli Joe Pesci i Daniel Stern

 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda