Zobacz, czego nie robić w walentynki! To może irytować!
05.02.2018

Zobacz, czego nie robić w walentynki! To może irytować!

 

Przed Tobą długo wyczekiwana walentynkowa randka. Nic nie jest w stanie Ci jej zepsuć – wystarczy pozytywne nastawienie i nawet deszcz czy pochlapana sukienka nie pogorszą Twojego humoru. No chyba że… Ty sama na to zapracujesz. Zobacz, czego nie robić w walentynki, by nie zniszczyć wspaniałej romantycznej atmosfery i by nie… odstraszyć Twojej miłości (życia?)!

 

#1 NIE DZWOŃ W TRAKCIE RANDKI DO MAMY/PRZYJACIÓŁKI

Nie ma nic gorszego, niż rozmawianie na randce z ukochanym facetem przez telefon z kimś innym, jeśli nie jest to nic ważnego. Pozwól, by ten dzień należał tylko do Was dwojga. Niech nic i nikt nie zepsuje Wam klimatu. Poświęć walentynkowy czas swojemu chłopakowi. Postaraj się trzymać telefon w torebce i zerkać na niego tylko wtedy, kiedy naprawdę musisz. (To samo tyczy się chłopaków – komplementujcie i rozmawiajcie ze swoimi dziewczynami, odkładają smartphone’a na bok.)

Nie siedź non stop w telefonie!

 

#2 CHOĆ RAZ SIĘ NIE SPÓŹNIJ NA SPOTKANIE Z UKOCHANYM

Spraw, by walentynki były niezapomnianym dniem. Nie spóźnij się więc na umówioną randkę (no, ewentualnie 2-3 minutki) – nie pozwól, by Twój ukochany długo na Ciebie czekał. Wiadomo, że musisz wyglądać bajecznie, ale tak rozplanuj sobie dzień, by ze wszystkim zdążyć.

 

 

#3 WYŁĄCZ NARZEKANIE

Postaraj się, by walentynki były radosne, romantyczne i pełne miłości. Koniec z narzekaniem! „To jedzenie jest okropne”, „Te lody są za zimne… mózg mi marznie”, „Ale ta pogoda jest beznadziejna”, „Kelner nie może się pospieszyć? Jestem megagłodna!” – te wszystkie narzekania schowaj gdzieś do szuflady. W ten dzień miej pozytywne nastawienie. Uwierz – z takim podejściem walentynkowa randka nie może być nieudana! ;)

 

#4 CIESZ SIĘ ZE WSZYSTKIEGO

Prawdopodobnie na walentynki dostaniesz od swojego chłopaka jakiś mały prezent. Podziękuj mu za niego i znów – nie narzekaj! Twój ukochany na pewno bardzo się starał, by Ci to kupić/zrobić i wręczyć. Każdy drobiazg jest cenny, nawet jeśli dostałaś „zwykłego” pluszaka! Sama też pewnie byś chciała, by Twój chłopak cieszył się z prezentu od Ciebie?

 

#5 NIE MÓW CIĄGLE O SOBIE

Pamiętaj – walentynkowy czas poświęć drugiej osobie. Nie prowadź nudnego monologu o sobie, chyba że Twój ukochany kocha o Tobie słuchać (nie bądź jednak księżniczką!). Rozmawiajcie na różne tematy. Możecie wymyślić jakieś nowe walentynkowe tradycje.

 

 

#6 NIE PROWOKUJ DO KŁÓTNI

Choć w walentynki nie kłóć się ze swoim chłopakiem. Po co tracić nerwy? Przecież to romantyczne święto jest tylko raz w roku – chyba uda Ci się trzymać język na wodzy? ;)

 

#7 ... NIE ZAPOMNIJ O WALENTYNKACH

Jeśli je obchodzisz, nie możesz o nich zapomnieć. Choć trudno w dzisiejszych komercyjnych czasach nie pamiętać o walentynkach, gdy na każdym kroku atakują Cię serduszka i zakochane pary. Ale uwierz – to się dalej zdarza! ;)

 

JESTEŚ SINGIELKĄ? RÓB, CO TYLKO CHCESZ! :) 

Jako singielka wcale nie musisz się przejmować walentynkami. Nie dołuj się nimi – na pewno kiedyś będziesz je mogła spędzić z ukochaną osobą (chyba że w ogóle ich nie obchodzisz). A tymczasem świętuj je (lub nie) w gronie rodziny, przyjaciół albo… lodów i romantycznego filmu.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda