RECENZJA I PORADNIK - PIĘKNE FRYZURY
26.09.2015

RECENZJA I PORADNIK - PIĘKNE FRYZURY

 

 

 

 

Cześć wszystkim! 
Niedawno przyszło do mnie wiele paczek, w jednej z nich znajdowały się dwie książki pt '' Warkocze''. Postanowiłam dla was napisać krótką recenzję. Co prawda jeszcze nigdy nie miałam okazji takiej pisać, więc mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali. 


Po tytule można od razu domyślić się o czym jest ta książka. Dzięki niej będę mogła w każdym poście, na zdjęciach mieć inną fryzurę. Wiadomo, że wszystko znajdziemy w internecie, ale skoro w książce jest  wszystko ładnie opisane i sfotografowane to czemu nie korzystać?
Fryzury na pierwszy rzut oka mogą się wydawać trudne, jednak dzięki instrukcji ''krok po kroku'' myślę, że nie będzie jakiegoś większego problemu. Pewnie jeśli ktoś z was zakupiłby książkę to czesałaby was inna osoba, ale muszę przyznać, że wszystko jest tak dopracowane, że można sobie poradzić z tym samemu.
Nie chciałam na zdjęciach pokazywać wszystkiego, bo przecież nie zdradzę wam całej książki, jednak sami zobaczcie jak wszystko jest dopracowane.
Autorkami są dwie dziewczyny, ale nie chcę się tutaj o nich rozpisywać, jeśli ktoś byłby zainteresowany to w internecie na ich temat jest bardzo dużo wiadomości. 

Książka niedługo pojawi się w sklepach, więc jeśli chcecie mieć różne fryzury to polecam zakupić lub wziąć udział w konkursie, który dla was przygotowałam.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://werr-blog.blogspot.com/

 

 

 

  • udostępnij
3 komentarzy

eluminiunek
0

Fajny wpis

odpowiedz

Oliwia-Głuszko

aneta_p
0

Mega

odpowiedz

eluminiunek
0

Fajny wpis

odpowiedz

Oliwia-Głuszko

aneta_p
0

Mega

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda