Ta edycja Monopoly pokaże Twoje prawdziwe oblicze!
01.02.2018

Ta edycja Monopoly pokaże Twoje prawdziwe oblicze!

Pomimo powiedzenia, oszustwo w tym przypadku popłaca.  Hasbro ma dla nas bardzo specjalną edycję Monopoly, która ma nagradzać podejrzanych graczy.

 

Źródło: Habro

 

Edycja Monopoly Cheaters obejmie ciemniejszą stronę klasycznej gry planszowej. Wiceprezes Hasbro, Jonathan Berkowitz, powiedział, że ostatnie badanie pokazało, że prawie połowa wszystkich graczy próbuje oszukać w tej grze.

"Zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, aby dać fanom to, czego pragnęli od zawsze - gra w Monopoly, która naprawdę zachęca do oszustwa."

 

Podczas gdy gracze nadal będą musieli realizować zwykłe cele gry Monopoly, będzie 15 kart oszustw, które zachęcą graczy do robienia niecnych rzeczy po drodze. Wśród tych opcji jest: kradzież własności, pomijanie pól, ukrywanie lub usuwanie hoteli czy poruszanie się nie swoim pionkiem. Za dobrze wykonane zadanie są nagrody. Jednakże, jeśli zostaną złapani, zostaną ukarani i prawdopodobnie trafią do więzienia. Nagrody i kary są wymienione na odwrocie nowych kart do gry.

 

Źródło: Habro

 

A żeby dalej zachęcić oszustów, nie będzie już jednego oficjalnego bankiera, każdy będzie miał swoją kolej na zarządzanie bankiem, więc będziesz musiał zawsze być czujny.

Wygrywa ten najbardziej złowrogi, przebiegły i ukryty oszust. Jak można sobie wyobrazić, nie możemy się doczekać, aby zagrać w tą wersje Monopoly tą jesienią, kiedy ma trafić do sklepów.

Czy chcesz zagrać w tę wersję gry?

 

  • udostępnij
1 komentarzy

RobertR 02/03 11:33:51
0

Czekam na tą edycję z niecierpliwościa :)

odpowiedz

RobertR 02/03 11:33:51
0

Czekam na tą edycję z niecierpliwościa :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda