Jeśli napisze do Ciebie EKS, nigdy tego nie rób!
30.01.2018

Jeśli napisze do Ciebie EKS, nigdy tego nie rób!

Nie ma powodu, dla którego twój były powinien pisać do Ciebie, chyba że stara się uprzykrzyć Ci życie lub chce zmarnować Twój czas. Dlatego nie rób tych 5 rzeczy, gdy dostaniesz SMSa od swojego eks.

 

Nie ma wątpliwości, że zapomnienie o byłym chłopaku może być bardzo trudne. Każda z nas  ma tego byłego, którego wpuszczamy ciągle do naszego życia, z powodów, których nawet nie jesteśmy pewne.

Może mówi ci, że tęskni i chce cię odzyskać, ale tak naprawdę próbuje tylko sprawdzić, czy nadal może cię mieć, jeśli tylko zechce. Musisz to powstrzymać, ponieważ skończy się to tym, że złamie Ci serce - znowu.

Jest powód, dla którego Tobie i Twojemu byłemu chłopakowi nie wyszło. Zamiast próbować stworzyć coś, co oczywiście nie ma sensu, spróbuj znaleźć sposób, aby nie pozwolić mu wejść z powrotem do swojego życia. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci nie wpaść w pułapkę.

 

 

#1. NIE odpowiadaj od razu

Odpowiadając od razu, można dostrzec, że jesteś łatwo dostępna, kiedy tylko on tego zechce. To może pokazać, że nadal jest jednym z twoich głównych priorytetów.

Możesz usprawiedliwić się, mówiąc, że siedziałaś na telefonie, kiedy wysłał Ci SMS-a, ale to nie znaczy, że powinnaś (lub nawet musisz) zareagować natychmiast. Jeśli masz zamiar odpowiedzieć w ogóle.

Nikt ci nie mówi, że musisz mu odpowiadać i odbyć z nim rozmowę. Masz wszelkie prawo odłożyć telefon i zignorować jego wiadomość. Pierwszą i kolejne.

 

 

#2. NIE daj się wciągnąć w rozmowę

Powinnaś najpierw pomyśleć o tym, dlaczego twój były wysłał ci SMS-a. Czy właśnie skończył związek? Czy coś się wydarzyło w jego życiu, że odczuwa potrzebę posiadania kogoś znajomego w jego życiu? Czy robi to z nudów?

Może być tak wiele powodów, dla których wysyła Ci wiadomości. Nie zawsze zakładaj, że wysyła SMS-a z czystej ciekawości, żeby zobaczyć, jak sobie radzisz.

Jeśli zdecydujesz się odpowiedzieć, bądź ostrożna. Nie daj się wkręcić w rozmowę, nie wiedząc, dlaczego zdecydował się do Ciebie napisać. Nie musisz być zaangażowana, jeśli czujesz, że ma ukryty motyw.

 

 

#3. NIE zapominaj o tym, dlaczego się rozstaliście.

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, jest powód, dla którego ty i twój ex nie jesteście już razem. Łatwo jest wrócić do miłych rozmów i porozmawiać o wspomnieniach. W tym momencie może cię zmusić do zastanowienia się, dlaczego to wszystko w ogóle się rozpadło.

Ta nowa rozmowa może sprawić, że poczujesz, że twój ex naprawdę się zmienił, i że może powinnaś dać mu kolejną szansę. Nie wpadnij w tę pułapkę.

Oczywiście rozmowa będzie miła! Jest powód, dla którego twój były zdecydował się napisać do ciebie, i zazwyczaj jest coś, czego chce od ciebie. W końcu jeśli chcesz czegoś od kogoś, oczywiście będziesz miła dla tej osoby.

Tak łatwo jest zapomnieć o wszystkich złych rzeczach, które wydarzyły się w związku, gdy teraz dzieje się coś dobrego. Ale nie zapominajcie, że złe rzeczy się zdarzyły i że zakończyliście wasz związek.

 

 

#4. Nie daj się ugiąć.

Po zakończeniu związku zawsze będzie jakaś niedokończona sprawa. Kiedy dzielisz się swoim życiem z kimś, musisz pamiętać, że nie możesz kontrolować, jak inna osoba zareaguje na sytuację i że nie zawsze będziecie się zgadzać.

Wydaje się dość proste, ale może to okazać się problematyczne, jeśli chodzi o koniec związku. Zakończenie związku nigdy nie jest łatwe i zawsze będą rzeczy, które chciałabyś powiedzieć, usłyszeć lub nawet zrobić. Ale musisz zrozumieć, że nie zawsze tak się stanie. Jego SMS-y nie oznaczają, że ​​jest to twoja druga szansa na rozmowę, którą musisz odbyć. Prawie nigdy zamkniesz tematu.

 

 

#5. NIE pozwól, aby to miało na ciebie wpływ.

Nie przesadzaj z reakcją, zwłaszcza jeśli wysłał Ci tylko tekst, który brzmiał: "cześć". Uświadomienie sobie powodów, dla których Twoje życie jest lepsze bez niego, uczyni Cię spokojną i opanowaną. Nie ma żadnej gwarancji, że rozmowa przyniesie ci jakieś korzyści. Nie musisz odpowiadać na niego ani poświęcać mu swojego czasu.

  • udostępnij
5 komentarzy

ToTylkoJa
2

Przydatne 

odpowiedz

ania173
2

Super rady!

odpowiedz

Helvx
1

Super przydatne ❤️

odpowiedz

Helvx
1

Super przydatne ❤️

odpowiedz

Nvth
0

Super wpis, zapraszam do siebie 

odpowiedz

Nvth
0

Super wpis, zapraszam do siebie 

odpowiedz

Helvx
1

Super przydatne ❤️

odpowiedz

Helvx
1

Super przydatne ❤️

odpowiedz

ToTylkoJa
2

Przydatne 

odpowiedz

ania173
2

Super rady!

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda