Oto, co musisz zrobić, jeśli chcesz czytać DDOB na Facebooku!
25.01.2018

Oto, co musisz zrobić, jeśli chcesz czytać DDOB na Facebooku!

 

W następstwie skandali dotyczących Facebooka i zmian, które przygotował dla nas sam twórca aplikacji – Mark Zuckerberg czas na krótki post, który pozwoli Wam oglądać i czytać nowości na Fanpage’u DDOB na bieżąco. Zuckerberg chce wrócić do korzeni, jako miejsca, w którym można zobaczyć posty osób (naszych znajomych), z którymi nie rozmawialiśmy już dłuższy czas. Facebook ma być miejscem budującym społeczność. O ile ten pomysł jest naprawdę bardzo fajny to niestety nie wpłynie to dobrze na informacje, które chcemy Wam przekazywać!


DDOB jest jednym z Waszych znajomych, chcemy wiedzieć co się u Was dzieje i mamy nadzieję, że Ty też chcesz widzieć co mamy Ci do przekazania. Niemniej wszechobecny serwis społecznościowy wdraża nowy algorytm, dzięki któremu posty Twoich znajomych i rodziny będą miały pierwszeństwo w stosunku do takich serwisów jakim jest DDOB.

 

Oczywiście nie obwiniamy ani Ciebie ani Facebooka za to, że chcecie łączyć się z ludźmi. W końcu to media społecznościowe! Mimo to, jeśli nadal chcesz widzieć, polubić, udostępniać i komentować nasze treści na FB to istnieje bardzo prostu sposób by to zrobić. Wystarczy:

 

 

Krok 1. Śledź naszą stronę na Facebooku (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś).

 

Krok 2. Wybierz przycisk Obserwowanie i ustaw -> Wyświetlaj najpierw i Wł. (wydarzenia, proponowane transmisje na żywo)

 

 

Gotowe :) To wszystko!

 

 

Gdy już tu jesteśmy, chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszej strony i śledzenie nas za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z Twoją pomocą możemy nadal rosnąć w nadchodzących latach, dzięki czemu będziesz na bieżąco informowany o nowinkach ze świata Internetu. Dziękujemy! :)

 

Czy zasubskrybowałeś już DDOB? Możesz nas śledzić na Facebooku , Youtubie i Instagramie .

Zapraszamy również do dołączenia do naszej grupy na Facebooku - DDOB TALK

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda