HIT CZY KIT bielizna na okres!
23.01.2018

HIT CZY KIT bielizna na okres!

 

Okres to horror dla większości kobiet na całym świecie. Każda z nas ma różne problemy związane z tym naturalnym procesem. Większość z nas nie lubi otwarcie rozmawiać o swoich problemach menstruacyjnych. Okres dla jednych wiąże się z ogromnym bólem, dla innych jest to nieprzyjemne, dokuczające uczucie. Są też kobiety, które uważają okres za coś obrzydliwego, coś czego wolałyby nie widzieć! Dużo kobiet na całym świecie ma wątpliwości, co wybrać podczas okresu: podpaski, tampony, kubeczek menstruacyjny…czy coś innego.

 

 

Całkowicie niedawno na zachodzie pojawiła się bielizna, którą nosi się zamiast podpasek i tamponów. Jest to dość niepozorny produkt, gdyż wygląda jak zwykłe majtki- ta ukryta w nich technologia pozwala perfekcyjnie chłonąć nasz okres! THINX ma dokładnie takie same właściwości utrzymania higieny jak inne popularne środki ( podlaski, tampony). Majtki, nie posiadają żadnej wkładki, wchłaniają krew menstruacyjną, nie przemakając. Jedna para majtek równa się „pojemności” dwóch tamponów.

 

Na czym polega technologia ukryta w majtkach?

Górna warstwa produktu zwalcza bakterie, doskonale radzi sobie z krwią i wilgocią, które przenikają do drugiej warstwy. W rezultacie bielizna pozostaje wiecznie sucha! Majtki te nie są produktem jednorazowym. Wystarczy prać je w zimnej wodzie, by produkt mógłby być ponowie użyty!

 

  • udostępnij
1 komentarzy

0

Hmm, całkiem interesujące :D

odpowiedz

0

Hmm, całkiem interesujące :D

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MÓW WYRAŹNIE! | Watch Ya' Mouth CHALLENGE
DDOB

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój