Tide pod challenge - nowe, niebezpieczne wyzwanie wśród nastolatków
22.01.2018

Tide pod challenge - nowe, niebezpieczne wyzwanie wśród nastolatków

 

 

Na samym początku pragnę zaznaczyć, że ten artykuł jest po to, żeby Was PRZESTRZEĆ PRZED TYM WYZWANIEM, A NIE NAMAWIAĆ DO WZIĘCIA W NIM UDZIAŁU.

 

W rankingu na najgłupsze internetowe wyzwanie zdecydowanie Tide pod challenge zajmuje pierwsze miejsce, a przynajmniej jedno z trzech pierwszych. Choć mowi się, że to hit wśród nastolatków to w efekcie kończy się zatruciem i krzywdą dla żołądka. O czym mowa?

 

Co to jest Tide pod challenge?

Początkowo wyzwanie miało polegac na włożeniu sobie do ust kapsułki do prania i natychmiastowym jej wyjęciu. Jednak bez ryzyka nie ma zabawy i niektórzy zaczęli ją rozgryzać w ustach. Wszystko to oczywiście musi być nagrane i zamieszczone na YouTube i Facebooka.

Przed nowym trendem przestrzega nas firma Procter & Gamble, która podkreśla, że jej produkty kategorycznie nie powinny być w ten sposób stosowane. Niestety ostrzeżenia jednak nie przynoszą skutku, a ta niezrozumiała przez nas moda wśród amerykańskich nastolatków wciąż trwa.

 

Na szczęście amerykańska Komisja Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich (CPSC) szybko dostrzegła popularność nowej mody. Zaczęto ostrzegać obywateli na Twitterze, żeby nie jedli kapsułek do prania

 

"Ludzie zjednoczeni przeciwko jedzeniu kapsułek do prania. Mem nie powinien stać się rodzinną tragedią. Nie jedzcie trucizny.” - mówią przedstawiciele CPSC

 

Skąd pomysł na jedzenie tabletek do prania?! Z zabawnego i jak się okazało, pozornie niewinnego artykułu, w którym dziecko zwierza się czytelnikom, jak trudno oprzeć mu się przed zjedzeniem kolorowych kapsułek marki Tide. Po ukazaniu się tego artykułu w sieci pojawiło się mnóstwo żartobliwych memów, w których środek czystości stał się jednym ze składników przygotowywanych dań. No i to właśnie wtedy internauci wkroczyli i zaczęli działać.

 

Niestety cała ta sytuacja się nawarstwia i ciągle zbiera żniwo. Mamy nadzieję, że ten artykuł będzie dla Was przestrogą i nigdy czegoś tak absurdalnego nie spróbujecie!

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Nvth
0

yes

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda