Ten pies to prawdziwy beauty vloger!
12.01.2018

Ten pies to prawdziwy beauty vloger!

Jeśli chodzi o vlogerów kosmetycznych, tutoriale makijażowe są niemal chlebem powszednim ich branży. Mimo że robią także recenzje produktów, przyciągają filmami wideo z wiadomościami branżowymi, tutoriale makijażowe to najlepszy sposób, aby zachęcić ludzi do regularnego oglądania. Kto nie lubi oglądać wspaniałego makijażu, z instrukcją, jak odtworzyć go na własną rękę? W rzeczywistości samouczki są tak zabawne, że inne gatunki zaczynają teraz działać.

Pitbul o imieniu Malachi został nakręcony w zabawnym samouczku do makijażu z "niebiesko-szarym futrzanym tonem".

 Noelani, właścicielka Malachiego, niedawno opublikowała film na Twitterze. W filmie Malachi opowiada innym psiakom, jak stworzyć idealny wygląd "na randkę w parku dla psów lub zwyczajny spacer po okolicy". Po pierwsze zaczyna od pięknego niebieskoszarego koloru, który nakłada na całe futro na twarzy (ważne jest, aby pamiętać, że nic nie jest w rzeczywistości nakładane na psa, ze względu na bezpieczeństwo zwierzaka, chociaż ten zdaje się czerpać przyjemność z miękkiego pędzla na futrze).

Następnie sugeruje się, że rozświetlacz jest nakładany na pasek nosa, górną wargę i kości policzkowe. Potem Malachi kształtuje brwi, a następnie nakłada naturalny połysk. Dumnie pokazuje ostateczny wygląd, a wygląda świetnie. Komentujący w pełni się z tym zgadzają. My również. A co wy na to?

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda