"Magda M." powraca! Czy będzie filmowa kontynuacja serialu?
10.01.2018

"Magda M." powraca! Czy będzie filmowa kontynuacja serialu?

 

 

„Magda M.” to kultowy już serial o przygodach ambitnej prawniczki, Magdy Miłowicz (w tej roli Joanna Brodzik) oraz grupy jej przyjaciół. Jestem niemalże pewna, że oglądałaś chociaż jeden odcinek tej produkcji, ba! A może tak samo jak ja jesteś jej fanką, która z zaciekawieniem śledziła zawodowe i miłosne historie głównej bohaterki i jej partnera Piotra Korzeckiego.

 

Niespełna pół roku temu Joanna Brodzik na swoim profilu na Facebooku napisała taki oto post:

 

 

Co oznacza, że fani serialu doczekali się kontynuacji opowieści o młodej prawniczce. Będą mogli o tym przeczytać w książce autorstwa Radosława Figury, który był scenarzystą serialu. Oprócz samej książki będziemy mogli obejrzeć także…. Filmową wersję historii Magdy M.

 

Według Super Expressu - "Wiosną ukaże się książka "Magda M. 20 lat później" autorstwa Radosława Figury. To właśnie on odpowiadał za scenariusz serialu TVN. Według naszej wiedzy na niej będzie oparty scenariusz filmu"

 

Jest jednak jedna smutna wiadomość, która na pewno zaskoczy fanów serialu. Najprawdopodobniej w kontynuacji opowieści zabraknie osoby, którą Magda darzyła ogromną sympatią i miłością. Mowa o Pawle Małaszyńskim, który wcielał się do tej pory w rolę Piotra Korzeckiego. Czy para zdecydowała się na rozstanie? A może inny (równie przystojny) aktor wystąpi w roli Piotra?

 

Kurcze, wyobrażacie sobie, że Magda M po raz pierwszy pojawiła się na ekranie naszych telewizorów 6 września 2005 roku?! To już ponad 12 lat! Serial doczekał się dwóch sezonów, a ostatni odcinek mogliśmy obejrzeć 5 czerwca 2007 roku. Serial zyskał ogromną popularność wśród widzów, co tydzień przed telewizorem zasiadało około 3 milionów osób! Ponoć ostatnie odcinki oglądało bagatela 4,5 miliona osób.

 

No i powiedzcie sami, nie czekacie na dalsze losy Magdy M? Dajcie znać w komentarzu :) Ja czekam!

 

  • udostępnij
2 komentarzy

ika998
0

Uwielbiałam ten serial!! :)

odpowiedz

Z Pamiętnika Zołzy 01/10 15:29:26
0

Czekam! Uwielbiałam ten serial i bardzo się cieszę, że będę mogła także poczytać

odpowiedz

ika998
0

Uwielbiałam ten serial!! :)

odpowiedz

Z Pamiętnika Zołzy 01/10 15:29:26
0

Czekam! Uwielbiałam ten serial i bardzo się cieszę, że będę mogła także poczytać

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda