Czy da się zrobić makijaż pod wodą? Ona spróbowała! Zobacz efekty!
02.01.2018

Czy da się zrobić makijaż pod wodą? Ona spróbowała! Zobacz efekty!

Dzięki internetowi w dzisiejszych czasach naprawdę nie ma ograniczeń co do makijażu. Co tylko sobie wymarzysz, możesz prawdopodobnie znaleźć to w Internecie - lub sam stworzyć wizję. Widzieliśmy już pełny instruktaż makijażu w kajdankach lub wiele dzikich taktyk konturowych, które youtuberzy stworzyli przez lata. A teraz, jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad zrobieniem makijażu pod wodą ... cóż, mamy dla Ciebie tutorial.

 

Makijażystka z kontem na Instagramie @meplusfashion udostępniła ostatnio film, w którym pokazuje, jak wykonać makijaż od początku do końca, gdy jesteś zanurzona w basenie. Na klipie widzimy, jak mejkapistka profesjonalnie stosuje róż, wypełniacz do brwi i tusz do rzęs, gdy swobodnie jest zanurzona pod wodą niczym syrenka. Używa nawet zalotki jak zawodowiec, a kończy makijaż szminką w płynie.

 

Z komentarzy wydaje się, że reakcje są dość mieszane. Niektórzy ludzie martwią się o żywotność swoich produktów, a jeden z nich pisze: "Co, u licha, do tuszu wdała się woda i zapewne nie będzie już użyteczny". Ogólnie? Najlepiej jest włożyć ten film do kategorii "nie próbuj tego w domu", chyba że masz dużo wodoodpornych kosmetyków i poważną pojemność płuc. A nawet wtedy, może lepiej nie.

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda