BRAVO po 26 latach znika ze sklepów!
01.01.2018

BRAVO po 26 latach znika ze sklepów!

 

 

Przyznajcie - kto z Was nie czytał chociaż raz dwutygodnika dla nastolatków "BRAVO"? Pamiętam, że gdy byłam młodsza nie mogłam przegapić ani jednego wydania, Pani z kiosku zawsze odkładała mi gazetę, gdy tylko pojawiła się w kiosku. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, BRAVO również..

Wydawnictwo Bauer kilka dni temu ogłosiło, że numer, który pojawił się w sklepach 27 grudnia 2017 jest ostatnim w historii. Przypomnijmy, że gazeta ukazywała się w Polsce od 1991 roku, to już 26 lat! Jeśli jesteście fanami tego typu gazet to wiecie, że wydawnictwo zrezgynowało jakiś czas temu także z takich magazynów jak Bravo Girl czy Twist i Fun Club. 

 

 

Oświadczenie przedstawicieli wydawnictwa:

27 grudnia ukazał się ostatni numer dwutygodnika "Bravo". Decyzja Wydawcy związana jest z jednej strony ze zmianami preferencji 
i sposobu konsumpcji mediów grupy docelowej, a z drugiej strony ze strategią opartą na dywersyfikacji segmentu poprzez wprowadzanie 
tematycznie profilowanych magazynów ("Tube News") i wydań specjalnych ("Bravo Sport poleca: Białoczerwoni!").

 

 

Gazeta od dłuższego  czasu notowała spadek wyników sprzedaży, jednak okazuje się, że rok 2017 był najgorszym w historii. Aż łza kręci się w oku. Wszystko wskazuje na to, że Internet skradł serca ludzi, a w szczególności nastolatków, którzy już nie czytają prasy, a całe dnie spędzają przed komputerem i z telefonem w ręce. 

 

Kto czytał Bravo? :)

 

 

  • udostępnij
2 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda