Od gigantycznych choinek po tańczące kurczaki, czyli jak celebryci spędzali święta.
26.12.2017

Od gigantycznych choinek po tańczące kurczaki, czyli jak celebryci spędzali święta.

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest spędzać święta z celebrytami? Nie musisz szukać daleko, wystarczy zajrzeć na ich Instagramy i Snapchaty, gdzie pokazują swoje świąteczne obchody. Niezależnie od tego, czy bawią ze swoimi zwierzętami, śpiewają kolędy, czy rozstawiają gigantyczne choinki, wszyscy wyglądają, jakby świetnie się bawili. Oto niektóre z tegorocznych najlepszych świątecznych obchodów gwiazd.

 

 Kylie Jenner

To nie byłyby święta u Kardashianów /Jennerów bez drzewa o epickich proporcjach. Nie byliśmy więc zaskoczeni widząc Kylie, która pokazywała dwudziestopięciometrową choinkę zaprojektowaną przez sławnego florystę Jeffa Leathama. Możemy sobie tylko wyobrazić, jakie prezenty były pod nią.

 

 

Ariana Grande

Po spędzeniu trochę czasu w rezydencji w Kolorado z Maciem Millerem, Ariana Grande udostępniła pokaz slajdów ze zdjęciami z ważnymi osobami w jej życiu. "Jestem wdzięczna za moich przyjaciół, rodzinę i fanów, którzy przeprowadzili mnie przez ten rok i nauczyli mnie więcej, niż kiedykolwiek będą wiedzieć" - napisała.

 

Millie Bobby Brown

Gwiazda Stranger Things nagrała wideo przed swoją choinką, prosząc ludzi, by pomagali sobie nawzajem w tym świątecznym okresie. "Odkąd jestem nastolatką i obserwują mnie nastolatki, wspieranie innych jest moją główną troską", napisała na kartce papieru, którą trzymała. "Potrzebujemy wszystkich, aby być drużyną, więc wspierajmy się nawzajem i bądźmy najfajniejsi." Jesteś najfajniejsza, Millie.

 

Lucy Hale

Choinka Lucy, gwiazdy Słodkich Kłamstewek, może nie jest taka wysoka, ale ma na głównym planie uroczego szczeniaka. Ona i jej pies Elvy ubrali się na czerwono, by stworzyć świąteczną parę na Wigilię.

 

Bella Hadid

Bella jest szczęśliwa, że ​​jest w domu na święta. Zdjęcie zrobiła swojej mamie Yolandzie i napisała: "Gdzie będę przez resztę 2017 roku, to z moją królową, robiąc na drutach i słuchając TYLKO Luthera Vandrossa".

 

Blake Lively

Blake Lively tak jak zwykle strollowała Ryana Reynoldsa. Tym razem to jego połamane świąteczne ciasteczka, których zrobienie sprawiło mu trudność. On jednak nie bierze tego osobiście. Jest po prostu dumny z siebie, że robi ciastka "używając tylko młotka".

 

 

 

 

 Miley Cyrus

Dla Miley nie byłoby świąt bez otaczających ją zwierząt.

Źródło: Instagram Stories

 

Sam Smith

Sam przypomniał nam, że 25 grudnia to rocznica śmierci gwiazdy pop George'a Michaela.

Źródło: Instagram Stories

Kendall Jenner

Kendall Jenner spędziła trochę czasu na koniach.

Źródło: Instagram Stories

 

Gigi Hadid i Zayn Malik

Gigi i Zayn przytulali się, wyglądając jak zwykle uroczo.

Źródło: Instagram Stories

Cara Delevingne

Myślałaś, że twój stół wigilijny był wyjątkowy? Cara miała w środku tańczącego kurczaka.

Źródło: Instagram Stories

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda