8 najlepszych komedii świątecznych
21.12.2017

8 najlepszych komedii świątecznych

 

Czas świąteczny daje nam dużo powodów do uśmiechu, ale mamy dla Was listę kilku filmów, które z pewnością sprawią, że będziesz się śmiać do rozpuku!

 

1.Elf (2003)

Po nieumyślnym sianiu spustoszenia w społeczności elfów ze względu na jego niezgrabne rozmiary, mężczyzna wychowany jako elf na biegunie północnym zostaje wysłany do USA w poszukiwaniu swojej prawdziwej tożsamości.

 

 

2.Fred Claus (2007)

Brat świętego Mikołaja – Fred Claus – jest zmuszony do przeprowadzki na Biegun Północny. Jednak jego zgorzkniała natura nie rozumie świątecznego nastroju.

 

 

3.Święta Last Minute (2004)

Krankowie postanawiają święta Bożego Narodzenia spędzić na Karaibach, by uniknąć szaleństwa świątecznego. Szczególnie, że ich córka pracuje w Peru jako Ochotniczka Korpusu Pokoju. Sytuacja jednak się zmienia i muszą się organizować w ostatniej chwili.

 

 

4.Zły Mikołaj (2003)

Zawodowy oszust spotyka chłopca, który wpływa na jego dotychczasowe życie.

 

 

 

 

5.Dlaczego on? (2016)

Kochający ojciec, przyjeżdża wraz z żoną ze świąteczną wizytą do córki, która studiuje w college’u. Na miejscu musi stawić czoło swemu największemu koszmarowi – poznaje bowiem chłopaka córki.

 

 

 

6.Family Man (2000)

Biznesmen, który ma w życiu wszystko, oprócz rodziny, pewnego dnia zmienia się w męża i ojca dwójki dzieci. Nie ma pojęcia co wydarzyło się w nocy.

 

 

 

 

7.Listy do M. (2011)

Przenikające się historie kilkorga ludzi, którzy zakochują się w święta Bożego Narodzenia.

 

 

8.Przetrwać święta (2004)

Samotny milioner chce spędzić rodzinne święta, jednak nie ma za bardzo z kim. Znajduje ludzi, którzy za odpowiednią sumę mają stworzyć mu ciepło domowego ogniska.

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

marcjamea
0

:D

odpowiedz

marcjamea
0

:D

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda