Co warto obejrzeć na Netflixie w czasie świąt?
12.12.2017

Co warto obejrzeć na Netflixie w czasie świąt?

 

Sezon świąteczny tuż za rogiem, a to najlepszy czas na przygotowanie się na maraton filmowy w serwisie Netflix. Wszystko, czego potrzebujesz to konto i trochę świątecznej radości. A żeby nie musieć przeszukiwać strony streamingowej przez cały dzień i noc, ta lista powinna sprawić, że twój kolejny maraton świąteczny będzie udany.

Już nigdy nie zabraknie Ci pomysłów na filmy, które można obejrzeć, aby uzyskać atmosferę świąteczną. Od komedii, przez dokumenty po klasyki, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie każdy film będzie Twoim ulubionym, ale można bezpiecznie powiedzieć, że cokolwiek wybierzesz, rozśmieszy Cię i sprawi, że uwierzysz w coś więcej niż Świętego Mikołaja.

Weź sobie kubek gorącej czekolady i czas na maraton filmowy na Netflixie.

 

1. A Very Murray Christmas (2015)

Film z Billem Murrayem w reżyserii Sofii Coppoli. Świąteczny klasyk, który można oglądać co roku. Duet między Murrayem a George'em Clooneyem nigdy się nie nudzi. Wspaniałym dodatkiem do filmu jest niewątpliwie Miley Cirus.

 

2The BoJack Horseman Christmas Special: Sabrina's Christmas Wish (2014)

Przyszykujcie sobie kubek z ulubioną herbatą i cieszcie się tą bożonarodzeniową satyrą. Jest gwiazdka, ale BoJack nie nawidzi świąt, jednak wtedy zjawia się Todd z gigantyczną cukrową laską.

 

312 świątecznych randek (2011)

W Wigilię Kate umawia się na randkę w ciemno. Jednak cały czas myśli jej krążą wokół byłego chłopaka. I tym samym na koniec dnia pozostaje sama. Los daje jej jednak kolejną szansę, cofając ją w czasie.

 

4. Christmas, Again (2014)

Jeśli jesteś uczulony na świąteczny nastrój, sprawdź ten film z 2014 roku, który opowiada o mężczyźnie sprzedającym choinki i nienawidzącym świąt.

 

5. Szczęśliwe Święta (2014)

Anna Kendrick występuje w świątecznej historii, która koncentruje się na dziewczynie, która musi zacząć od nowa, i wpływie, jaki ma ona na jej szwagierkę.

 

6. Przyjaciel Świętego Mikołaja (2010)

Pies pomaga zapominalskiemu Mikołajowi przypomnieć sobie magię świąt i to, co ona dla niego znaczy.

 

7. Święta (2016)

Nie jesteś fanem Bożego Narodzenia? Wolisz zostać w domu w Sylwestra? Cóż, obejrzyj tę krótką filmową antologię z 2016 roku, która patrzy na okropności świąt.

 

8Powodzenia, Charlie: Szerokiej drogi (2011)

Serio Charlie, życzymy powodzenia w znalezieniu rodziny po ich zgubieniu w drodze do Palm Springs, Charlie.

 

9. Santa Claws (2014)

Koty + Święta = Purrfekcja.

 

10. "Świąteczny książę" (2017)

Młoda dziennikarka dostaje prezent jeszcze przed świętami - zostaje wysłana za granicę, aby przygotować materiał o dziarskim księciu, który wkrótce ma zostać królem.

 

11. "A Wish for Christmas" (2016)

Gdy szef kradnie doskonały pomysł Sary, kobieta prosi Świętego Mikołaja o więcej asertywności. Teraz ma 48 godzin, aby skorzystać ze świątecznej magii.

 

12. Kominek w Twoim domu (2010)

Przygotuj sobie gorącą czekoladę i ciepły kocyk i odpal ten film. „Kominek w Twoim domu” sprawi, że poczujesz magię świąt.

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda