Kolorowe świąteczne metro w Warszawie!
07.12.2017

Kolorowe świąteczne metro w Warszawie!

 

Od 6. grudnia mieszkańcy Warszawy i osoby odwiedzające stolicę mają możliwość przejechania się niezwykłym metrem. Zostało ono udekorowane w świątecznym klimacie. Jest kolorowo i bajecznie. Aż chce się tak podróżować – do szkoły, pracy czy na uczelnię. Nie ma mowy o nudzie!

 

W okienkach metra ułożone są lampeczki zmieniające kolor, a prawie cały pociąg obklejony jest zimowym motywem. Wagony podzielone są na barwy – można natrafić na zielony, niebieski i czerwony. Okleina ozdobiona jest białymi grafikami śnieżynek, liści ostrokrzewu, gwiazdek, Mikołajów i innych.

 

 

Skład będzie kursował przez miesiąc – od 6 grudnia 2017 roku do 6 stycznia 2018 roku. Macie więc sporą szansę przejechać się magicznym świątecznym metrem i to nie jeden raz!

 

A kto z Was już miał taką okazję? Ja właśnie dziś trafiłam na taki kolorowy pociąg i obudziła się we mnie… dziecięca radość! Każdy z pasażerów robił zdjęcia i uśmiechał się do siebie. W metrze nie było żadnej marudy. ;)

 

Taka dekoracja poprawia przecież humor i umila podróż.

 

Dodatkowo, jeśli wybierzecie się do Punktu Obsługi Klienta warszawskiej komunikacji (na stacjach Młociny, Centrum, Wilanowska) między godziną 8, a 9 każdego, to natraficie na pracowników ZTM-u częstujących słodyczami! Nie wiadomo jednak, w jakie dni.

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda