Długo wyczekiwany serial "Dark" w końcu na Netflixie!
05.12.2017

Długo wyczekiwany serial "Dark" w końcu na Netflixie!

 

 

 

 

 

Jeśli jesteś fanką/fanem serialu Stranger Things to całkiem prawdopodobne, że spodoba Ci się najnowsza produkcja Netflixa. Serial "Dark", bo to o nim mowa to opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy z niewiadomych przyczyn zaginęli. Akcja rozgrywa się w czasach współczesnych w niewielkim miasteczku w Niemczech. Na światło dzienne wychodzą skrywane tajemnice czterech rodzin i nie do końca jasne relacje pomiędzy ich członkami. Sytuacja znacznie się komplikuje, gdy na jaw wychodzi, że do bardzo podobnego zdarzenia doszło w 1986 roku.
 

 

Fabuła rozgrywa się na dwóch planach: pierwszy to czasy współczesne, a drugi to lata ’80. Serial wypełniony jest różnymi przemyśleniami i zwrotami akcji, które trzymają w napięciu.W Dark można bardzo łatwo wsiąknąć. Reżyser Baran bo Odar oraz scenarzystka Jantje Friese zadbali o to by ponury i posępny świat wkręcił nas do reszty. Jest jednak kilka myczków „rozpraszaczy”. Warto dopatrzeć się kluczowych elementów i w późniejszym etapie złożyć je w całość.

 

 

Pierwszy sezon składa się z 10-ciu odcinków, każdy z nich trwa po godzinie. Wszystkie musisz obejrzeć w jeden weekend. Ba! Gwarantuję Ci, że jak tylko zaczniesz oglądać to nie będziesz mógł się oderwać.

 

Dajcie znać czy macie zamiar oglądać, a jeśli już macie kilka odcinków za sobą to koniecznie dajcie znać jak wrażenia!

 

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda