15 najsławniejszych psów na Instagramie – czyż nie są urocze?
30.11.2017

15 najsławniejszych psów na Instagramie – czyż nie są urocze?

 

Te psiaki mają miliony wiernych fanów na instagramie i nie przestają zachwycać. Docierają do ludzi w różnym wieku, z różnych stron świata i o różnych zainteresowaniach. Pojawiają się w kalendarzach i są gwiazdami wielu książek.

 

Mamy dla was listę tych najpopularniejszych czworonożnych bohaterów Instagrama:
 

1. @marniethedog - 2,1 miliona obserwujących

Najbardziej znana z wielkich oczu i wiecznie wystającego języka, Marnie jest szesnastoletnim shih tzu, adoptowanym w Connecticut. w 2011 roku jej właścicielka Shirley Braha szukała swojego pierwszego psa i znalazła Marnie w schronisku.

Dziś Marnie ma swoją własną książkę „marnie the dog i'm a book”, która ma  inspirować do adopcji zwierząt. Marnie swoją emeryturę spędza w Kalifornii ze swoją właścicielką.

 

 

2. @ jiffpom – 7 milionów obserwujących

Jiff pom, szpic miniaturowy, jest najczęściej obserwowanym psem ze wszystkich na intagramie. osiągnął wielki sukces komercyjny, w 2014 roku wystąpił w teledysku katy perry "dark horse".

Pies z wieloma talentami, Jiff pom pobił rekord świata dla najszybszego psa w bieganiu na dwóch łapach. w 2015 roku otrzymał także tytuł najbardziej popularnego psa na świecie, co było ukłonem w stronę jego popularności online.

 

 

3. @itsdougthepug - 3 miliony obserwujących

To chyba najbardziej znany mops na świecie, Doug the pug ma 3 miliona obserwujących na instagramie. Jego sukces doprowadził do powstania kilku kalendarzy, bestsellerowej książki i jego własnych produktów.

Podobnie jak Jiff pom, doug zagrał także w teledysku, w 2015 roku pojawił się w teledysku Fall out boy „irresistible”. Jego właściciel Leslie Mosier prowadzi jego instagram w pełnym wymiarze godzin i jest odpowiedzialny za jego ujmujące zdjęcia.

 

 

4. @marutaro - 2,6 miliona osób obserwujących

Maruto, znana również jako maru, to pies rasy shiba inu pochodzący zTokio. choć jej sława zaczęła się w Japonii, maru jest teraz dobrze znana na całym świecie i występuje w kilku książkach fotograficznych.

Jej właściciel, Shinjiro Ono, początkowo założył instagram, by dopingować ludzi po trzęsieniu ziemi i tsunami w roku 2011, które spustoszyły kraj. Od tego czasu para ta nie spogląda wstecz i Maru nadal podnosi na duchu miliony online.

 

 

5. @ tunameltsmyheart - 1,9 miliona obserwujących

Tuna (z angielskiego „tuńczyk”) to mieszanka chihuahua i jamnika żyjąca w los angeles. Jego właścicielka Courtney Dasher znalazła go w schronisku w 2011 roku i przygarnęła do siebie.

W 2011 roku Dasher zaczęła zamieszczać zdjęcia tuńczyka na instagramie, które szybko zyskały popularność. Tuńczyk podróżował po amerykańskiej trasie, podnosząc świadomość na temat ratowania zwierząt, wydał także książkę „tuna melts my heart: the underdog with the overbit.”.

 

 

6. @nevillejacobs – 209 tys. obserwujących

Ten bullterier stał się psiakiem, za którym warto podążać. Dokumentuje swoje życie w wolnym czasie, podróżując po świecie, ale balansuje pomiedzy luksusem a codziennością, która przypomina fanom, że w rzeczywistości jest zwyczajnym psem.

 

7. @toastmeetsworld, @muppetsrevenge@underpantsthedog

Toast, Muppet i Pants mają każda własne konto, my prezentujemy je razem jako siostrzane trio, ponieważ ciągle pojawiają się razem w swoich postach.

 

 

8. @manny_the_frenchie – 1 mln obserwujących

Pięcioletni francuzek szczyci się pracą charytatywną, wspierając wiele organizacji ratujących zwierzęta i zachęcając swoich zwolenników do akcji. Oczywiście, tak wiele działań filantropijnych może zmęczyć szczeniaka - co jest prawdopodobnie powodem, dla którego manny często dzieli się swoimi zdjęciami w trakcie drzemki (i często tuli się do swojego młodszego brata, Franka).

 

 

9. @crusoe_dachshund – 498 tys. obserwujących

Crusoe, jamnik celebryta ma bujne życie. był już carrie bradshaw z blond peruką, był marynarzem, piratem z karaibów i wszystkim czym możecie sobie wyobrazić. I zawsze wygląda przeuroczo, za co go uwielbiamy <3 

 

 

10. @harlowandsage – 1,6 mln obserwujących

Relacja instagramowa, która początkowo podążała za przygodami Harlow, wyżła weimarskiego, i jej siostry Sage, miniaturowego jamnika. Harlow kontynuowała sama po odejściu sage w 2013 roku. Teraz ma u boku nowe siostry: Indianę i Reese, dwie miniaturowe jamniczki. Trio robi wszystko razem, od przytulania przez grupowe drzemki na pozowaniu kończąc. Ich więź jest tak niesamowita, że nie mamy ich dość.

 

 

11. @mensweardog – 324 tys. obserwujących

Prawdopodobnie najbardziej modne zwierzę na instagramie, Bodhi - menswear dog, nie zawraca sobie głowy stylem. Niezależnie od tego, czy leniuchuje w domu w wygodnym swetrze czy ubrany jest w smoking na noc, shiba inu to elegancki pies, 24 godziny na dobę. Jego wyczucie dodatków jest również niesamowite, od okularów przeciwsłonecznych i kapeluszy po bandany i muszki. Bodhi nigdy nie nosi tego samego outfitu dwa razy, co sprawia, że wracamy po więcej.

 

 

12. @deanthebasset – 213 tys. obserwujących

Być może najbardziej znany pies insta słynący z potykania, dwuletni basset skupiał się głównie na myśleniu o swoim następnym posiłku. Nie ukrywa swoich emocji (szczególnie w czasie kąpieli), a wiele jego postów może się przyczynić do stworzenia ulubionych memów. Trudno jest przewinać przez kanał deana, nie chcąc go wyściskać.

 

 

13. @dailydougie  - 527 tys. obserwujących

Wypchane zwierzę czy prawdziwe szczenię? Dougie shih tzu sprawi, że przyjrzysz się dwa razy. Niezwykle zadbana, puchata kulka często wystawia język  - lub zęby - na zdjęciach, przypominając swoim naśladowcom, że rzeczywiście jest prawdziwym psem. I tak, to profil, który warto śledzić.

 

 

14. @loki_the_wolfdog - 1.6 million obserwujących

Loki to oszałamiająca mieszanka haskiego, malamuta i wilka polarnego mieszkająca w denver w kolorado. Jego właścicielka, kelly Lund, jest fotografem i entuzjastką spędzania czasu na świeżym powietrzu, dlatego wiele z jego zdjęć na Instagramie przedstawia jego przygody na zewnątrz.

Loki apeluje do niszowego tłumu miłośników zwierząt, a także współpracuje z markami takimi jak toyota, chaco footwear i l.l. bean. W 2015 roku Lund rzuciła pracę, aby zarządzać brandem Lokiego. Wygląda na to, że ryzyko się opłaciło, ponieważ loki ma teraz 1,6 mln obserwujących.

 

 

15. @thiswildidea - 1.2 million obserwujących

Maddie to pochodzący z nashville coonhound, który występuje w instagramie jej właściciela Therona Humphreya. Humphrey, fotograf, adoptował ją w georgii, kiedy wyruszył w projekt fotograficzny we wszystkich 50 stanach usa.

Szybko zdał sobie sprawę, że Maddie ma świetne poczucie równowagi i talent do trzymania pozy, i wkrótce stała się centrum jego serii zdjęć. Maddie ma teraz swoją własną fotoksiążkę i współpracuje z discover boating, goose island i innymi.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda