Snapchat wprowadza nowe filtry!
29.11.2017

Snapchat wprowadza nowe filtry!

 

 

Twórcy aplikacji Snapchat wciąż kombinują by utrzymać przy sobie użytkowników i żeby w końcu przyszli nowi. I chyba wymyślili coś co może w końcu zachwycić osoby, które korystają z apki! W najnowszej aktualizacji znajdziesz bardzo praktyczna funkcję, dzięki której nie będziesz musiała już przekopywać się przez dziesiątki naklejek w poszukiwaniu tej, która pasuje do przedmiotu znajdującego się na naszym zdjęciu. Okazuje się, że algorytmy Snapchata mogą zrobić to za nas. 

 

 

Zmiany zwiastują jednak poważniejsze zmiany w aplikacji, które zapowiedział jakiś czas temu prezes Snap Inc., Evan Spiegel. Aktualizacja dodająca nowe naklejki i angażująca w proces ich dobierania algorytmy, zaczęła być udostępniana w ten weekend. Do nas niestety aktualizacja jeszcze nie dotarła, ale Wy możecie już sprawdzić czy Wasz Snapchat potrafi już nowe sztuczki.

 

Krótkie wyjaśnienie - na czym polega to ułatwienie? Robisz zdjęcie psa, kota lub konia, a w propozycjach filtrów i naklejek, pojawia się napis i grafika nawiązująca do pupila. Jeśli zrobisz zdjęcie, na którym pojawi się filiżanka z kawą lub talerzyk z ciastkiem, wśród naklejek zobaczysz obrazek z postacią oblizującą usta. A kiedy będziemy chcieli się podzielić z innymi pięknym zachodem słońca, algorytmy dobiorą do zdjęcia napisy w stylu “co za widok!”. 

 

Poniżej możecie zobaczyć jak to mniej więcej wygląda. Jeśli masz już nową aktualizację to koniecznie podziel się z nami zdjęciami pod tym wpisem na Facebooku! 

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

anastazjaszypulinska
0

Fajny post :)

odpowiedz

anastazjaszypulinska
0

Fajny post :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda