Para misiów w najbardziej wzruszającej reklamie świątecznej tego roku!
29.11.2017

Para misiów w najbardziej wzruszającej reklamie świątecznej tego roku!

 

 

 

Czy ktoś jest w stanie pobić zeszłoroczną reklamę Allegro na święta? Tę która opowiadała o starszym Panu, który samodzielnie nauczył się języka angielskiego, a wszystko po to by porozumieć się ze swoją malutką wnuczką, która mieszkała za granicą. No nie da się ukryć, że materiał był istnym wyciskaczem łez, który pojawił się w wielu krajach. Trudno porównywać się i konkurować z tak mocnym spotem, ale...okazuje się, że jest jeszcze ktoś kto walczy o miano najbardziej wzruszającej świątecznej reklamy. Kto to taki? Ku naszemu zaskoczeniu - mowa o nowym spocie promującym londyńskie lotnisko Heathrow

 

 

Reklama krąży w sieci od 20 listopada i już zdążyła skraść serca widzów w wielu krajach! Jak możecie zauważyć na powyższym zdjęciu głównymi bohaterami w tej reklamie są dwa misie, w zasadzie para pluszowych misiów. Materiał trwa zaledwie dwie minuty, a zdażył opowiedzieć piękną historię 50-letniej miłości, której początki sięgają roku 1967. Pani Miś o imieniu Doris była wówczas stewardessą, a Pan Miś Edward był pasażerem podczas jednego z wielu lotów. Wszystko zaczęło się od tego, że Pan Miś zapomniał z samolotu kapelusza, Pani Miś oczywiście pospieszyła mu z pomocą. Dalszy ciąg historii musicie obejrzeć już sami! Reklama kończy się słowami: „Fly to someone not just somewhere this Christmas”. 

 

 

Jeśli śledzisz to co pojawia się w sieci, to pewnie wiesz, że nie jest to pierwsza reklama i historia z udziałem misiów. W zeszłym roku Doris i Edward również reklamowali londyńskie lotnisko i jak się pewnie domyślacie - spot odniósł ogromny sukces w Wielkiej Brytanii! 

 

 

 

Co sądzicie o spocie lotniska Heathrow? My jesteśmy zachwyceni, nie możemy przestać jej oglądać! Piękna historia!

 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda