Co to jest Musical.ly i dlaczego jest takie popularne?
27.11.2017

Co to jest Musical.ly i dlaczego jest takie popularne?

 

W ciągu zaledwie trzech lat ta aplikacja muzyczna rozrosła się do ponad 200 milionów użytkowników, budując społeczność podobnie myślących kreatywnych osób.

Nastolatki nie mogą przestać korzystać z Musical.ly. Jest bezpłatna i stale otrzymuje oceny 4- i 5-gwiazdkowe w przeróżnych rankingach. To zabawne, kreatywne narzędzie i możesz znaleźć muzykę wszystkich, od Kendricka Lamara i Taylor Swift do Noah Cyrus i Cardi B. Nie znasz jeszcze Musical.ly?

 

Musical.ly to wciągająca aplikacja społecznościowa, która umożliwia użytkownikom tworzenie dostosowanych filmów wideo, które następnie mogą udostępniać przyjaciołom, fanom i obserwatorom. Od momentu premiery w 2014 r. aplikacja urosła w błyskawicznym tempie, obecnie ma ponad 200 milionów użytkowników, a większość z nich przypada na od 13 do 21 lat.

 

Mimo że aplikacja zaczęła działać jako muzyczna platforma do synchronizacji ruchu ust z dźwiękiem, stała się centrum krótkich kreatywnych filmów z muzyką, tańcem, sztuką, komedią, modą, sportem i wszystkim, co użytkownicy mogą sobie wyobrazić.

Jak to działa? Po otwarciu Musical.ly użytkownicy mogą przeglądać wciągające, pionowe wideo, odkrywając filmy według kategorii, takich jak komedia, jedzenie i zwierzęta; hashtagi dotyczące wyzwań, które mogą obejmować wszystko od #LyricsWithAccents do #JumpOutOfNow, po bibliotekę utworów lub popularne i najlepsze filmy.

 

Źródło: macrumors.com

 

Kiedy już jesteś gotowy do stworzenia filmu, masz możliwość wyboru muzyki poprzez obszerną bibliotekę hitowych melodii lub możesz dodać własne. Możesz wybrać filtry, efekty specjalne, odstępy czasu, naklejki i wiele więcej, aby stworzyć w pełni dostosowane, jedyne w swoim rodzaju klipy.

Częścią tego, co pomaga w sukcesie Musical.ly, jest jej obszerna biblioteka muzyczna. Współpracując z największymi wytwórniami, takimi jak Warner Music Group, serwis ma licencję na setki popularnych piosenek, które pomagają użytkownikom dodać spersonalizowany kontakt do swoich filmów. Niezależnie od tego, czy chodzi o synchronizację ust, czy samouczek dotyczący makijażu, biblioteka pomaga użytkownikom tworzyć "bardziej spersonalizowane, różnorodne kreatywne teledyski".

  • udostępnij
2 komentarzy

Love musical.ly 11/28 19:54:23
1

​​​​​​

odpowiedz

marcjamea
0

Musze wyprobowac!

odpowiedz

marcjamea
0

Musze wyprobowac!

odpowiedz

Love musical.ly 11/28 19:54:23
1

​​​​​​

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda