Zostań instagirl!
23.11.2017

Zostań instagirl!

 

W dzisiejszych czasach Instagram jest jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych aplikacji na całym świecie. Znajdują się tam profile bloggerek, microinfluencerek, celebrytów, ale też i „zwykłych ludzi”. Na Instagramie liczy się przed wszystkim wrażenie wizualne, które opiera się na zdjęciach, czy ciekawych krótkich filmikach, które mają za zadanie przyciągać wzrok. Najważniejsza jest przed wszystkich dbałość o estetykę swoich kont i dążenie  do osiągnięcia jak największej liczy followerów.

W ostatnim czasie  powstała również nowa subkultura Instagirl. Co ona tak naprawdę oznacza? Instagirl są to dziewczyny dla których estetyka, czy kreatywność jest na pierwszym miejscu. Ubierają się one w podobny sposób, zwracają szczególną uwagę na marki poszczególnych ubrań. Oczywiście makijaż też jest bardzo ważny, istotny jest odpowiedni kontur ust. Zdjęcia instagirl są bardzo atrakcyjne i przyciągają uwagę innych. Dziewczyny te potrafią perfekcyjne ustawić się do zdjęcia, zrobić idealną kompozycję różnych produktów oraz w taki sposób przedstawić swoje życie, aby wyglądało jak z magicznej bajki. Każda instagirl dba o to, aby wszystkie posty pojawiały się w regularnych odstępach czasu  i były w podobnym stylu. Zastanawiasz się, czy Ty możesz stać się instagirl? Oczywiście, że tak! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wskazówki, które Tobie to ułatwią:

1.Wstawiając zdjęcia produktów postaraj się ułożyć je tak, aby wyglądały estetycznie.

 

2.Pamiętaj o tym, aby dodawać zdjęcia na instagram w regularnych odstępach czasu!

 

3.Zastanów się jaki masz styl, dlaczego jest to tak bardzo ważne? Ponieważ, prowadząc instagram w jednym stylu mamy możliwość stworzenia odpowiedniej estetyki i zachowania ciągłości pomiędzy kolejnymi zdjęciami! Przez co Twój profil stanie się bardziej wyrazistszy, co w duży stopniu wpłynie na to, że zostanie zapamiętany przez innych!

 

4.Pozując do zdjęcia rób to tak, aby wyglądało idealnie. Musisz pamiętać, że nawet najmniejszy szczegół ma znaczenie.

5.Bądź sobą! Pamiętaj,  że Twoi fani obserwują Cię za to jaka jesteś!

6.Analizuj! Zawracaj uwagę na to jakie hastagi są teraz modne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
2 komentarzy

marcjamea
0

:)

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

marcjamea
0

:)

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda