5 filmów na jesienne wieczory!
20.11.2017

5 filmów na jesienne wieczory!

 

 

Jesień to czas, kiedy bądź co bądź humor częściej nie dopisuje niż jest dobry. Nie mylić z depresją, mam wrażenie, że to po prostu zmiana pogody tak na nas wpływa. Jeszcze niedawno wygrzewaliśmy się przy basenie w gorącym słońcu, a dziś za oknem w Warszawie pojawił się pierwszy śnieg. Jak tu się nie zdołować? Szkoda, że nie możemy zanużyć się w zimowy sen i obudzić w przyszłym roku. 

 Dobra, nie ma co narzekać. Przychodzimy do Was z dawką dobrego humoru i bojowego nastawienia do jesiennej aury. Postanowiliśmy zrobić krótką listę filmów, które są absolutnym must-have, jeśli chodzi o chłodne i szare wieczory, które chcemy spędzić spokojnie w domu zbierając siły na kolejny dzień. 

 

Wybraliśmy dla Ciebie 5 filmów na jesienne wieczory i... na poprawę humoru! Oto i one:

 

 

#1 Angus, stringi i przytulanki

 

Czyli Bridget Jones dla nastolatek. 14-letnia Georgia marzy o tym co chce mieć i robić każda nastolatka. Chce być lubiana, popularna, traktowana jak dorosła, a przede wszystkim - znaleźć chłopaka. W oko wpada jej „wspaniały bóg seksu” Robbie… i tu pojawia się kolejny problem. Georgia nigdy się nie całowała.

 

 

trailer

 

#2 Monte Carlo

 

Dwie przyjaciółki Grace i Emma wyruszają w podróż marzeń do Paryża. Wycieczka szybko okazuje się fiaskiem, a dziewczyny gubią się w obcym mieście. Zbieg okoliczności sprawia, że Grace omyłkowo zostaje rozpoznana jako bogata celebrytka – Cordelia.

 

 

trailer

 

#3 Córka Prezydenta

 

ycie nastolatki nie jest łatwe, szczególnie jeśli jesteś córką prezydenta Stanów Zjednoczonych. Osiemnastoletnia Samantha rozpoczyna naukę na uczelni mając nadzieję, że uda jej się mieć normalne życie i wyrwać się spod wpływu rodziców. Nie jest to jednak łatwe, kiedy mieszkają z Tobą ochroniarze, a prasa śledzi każdy twój ruch.

 

 

trailer

 

#4 Pamiętnik księżniczki

 

Zwyczajna nastolatka z San Francisco – Mia, w swoje 16 urodziny dowiaduje się że jest następczynią tronu Genovii. Z tą wiadomością zmienia się całe jej życie: nowa fryzura, bale, przemówienia i szpiegująca ją prasa i media. Mia postanawia zrzec się tronu, kiedy dostaję przent, który zmieni jej decyzję.

 

 

trailer

 

#5 Diabeł ubiera się u Prady

 

Andy marzy o zastaniu poważną dziennikarką. Jej plany nie układają się jednak tak jakby chciała. Mimo braku zainteresowania światem mody, aplikuje o pracę do bardzo popularnego magazynu modowego – Runway. Andy szybko aklimatyzuje się w nowym świecie i dzięki swojej determinacji zyskuje uznanie redaktor naczelnej – Mirandy.

 

 

trailer

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

marcjamea
0

uwielbiam te filmy!

odpowiedz

marcjamea
0

uwielbiam te filmy!

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda