8 znaków, że on jest zainteresowany Twoją przyjaciółką, a nie Tobą
14.11.2017

8 znaków, że on jest zainteresowany Twoją przyjaciółką, a nie Tobą

 

Kiedy widzisz kogoś nowego lub znalazłaś nowy obiekt westchnień, zwykle spotykacie się w miejscach publicznych, takimi jak szkoła czy zajęcia pozalekcyjne. Biorąc pod uwagę, że spędzacie razem dużo czasu może dojść do zauroczenia, a nawet zakochania. Co jednak kiedy on woli Twoją przyjaciółkę od Ciebie? Zanim się wkręcisz w tą znajomość, sprawdź czy ta gra ma sens.

 

#1 Kiedy ona dołącza do rozmowy, jego twarz się rozjaśnia

Możesz wydać miliony na zabiegi czy kosmetyki, ale nic tak nie rozpromienia twarzy jak osoba, w której się podkochujemy. Ta energia jest widzialna od razu. Podobnie w przypadku Twojego kolegi. Jeśli jego źrenice się poszerzają, widzisz błysk w oczach i na twarzy pojawia się uśmiech, kiedy ona wchodzi, wiedz że to ona jest jego obiektem zainteresowań.

 

#2 On zbyt często wymienia jej imię w rozmowie

Kiedy naprawdę kogoś polubisz, dźwięk jego imienia jest jak muzyka dla twoich uszu. Nie tylko chcesz je powtarzać, ale lubisz też je słyszeć. Jeśli Twoja sympatia konsekwentnie wrzuca imię twojej przyjaciółki w rozmowie, zamiast skupiać się na tym, o czym mówisz, to powinna to być OGROMNA czerwona flaga. Jeśli dzieje się to konsekwentnie, jest to pewny znak, że nie jest to tylko zbieg okoliczności. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na sposób, w jaki jego oczy wyglądają, gdy wspomina o niej. Kontakt wzrokowy zawsze ujawni wszystko o tym, co ktoś naprawdę czuje w środku. Nie ignoruj tych pozornie nieszkodliwych znaków, a otrzymasz odpowiedź.

 

#3 Widać ich w mediach społecznościowych

Jesteśmy przypadkowym pokoleniem prześladowców; jeśli nie monitorujesz jego ruchów w socialach, czy naprawdę uważasz go za swoją drugą połówkę? Odpowiedź jest oczywista: nie. To normalne, że kiedy interesujesz się daną osobą, lubisz wiedzieć co się z nim dzieje, co robi czy z kim spotyka. Jeśli twoje obserwacje ujawnią, że nie tylko mają połączenie w mediach społecznościowych, ale aktywnie angażują się w posty i zdjęcia innych osób, wtedy powinno to również oznaczać czerwone światło.

 

#4 Zawsze planuje uczestniczyć w tych samych wydarzeniach, gdy wie, że ona też tam będzie

Dziękujemy Facebookowi za pomoc w monitorowaniu wszystkich weekendowych działań naszych znajomych. Kiedy wiesz, że ktoś wybiera się na imprezę lub event, wpaść na nie z przypadkowym i niewinnym "och, nie miałem pojęcia, że będziesz tutaj". Rzuć słodki i zalotny śmiech i zatrzepocz rzęsami na wszelki wypadek. Więc jeśli chodzi o twojego (przyszłego/niedoszłego) faceta, jeśli zauważysz, że on wydaje się być obecny lub zainteresowany wszystkimi takimi samymi zdarzeniami jak ona, to nie jest zwykły zbieg okoliczności.

 

#5 Jego hobby i smaki podejrzanie zaczynają się zmieniać, by dostosować się do jej gustów

Klasycznym znakiem romantycznej miłości jest nagła fascynacja cudzymi zainteresowaniami. Jeśli chodzi o twojego faceta, nie możesz nie zauważyć, że jego główne zainteresowania zaczynają ewoluować i zmieniać się na twoich oczach. Może zaczął słuchać gruzińskich zespołów indie-rockowych, kiedy wcześniej był stricte hip-hopowym facetem. Albo nagle zaczyna chodzić w Vansach, kiedy zawsze lubił koszule. Strzała amora może sprawić, że ludzie zmienią się o 180 stopni. Cóż, prawdą jest, że prawdopodobnie w ten sposób próbuje zaimponować Twojemu przyjacielowi, a nie tobie. Nie należy lekceważyć tych znaków.

 

#6 Pyta o szczegóły swojego życia, aby lepiej ją poznać przez ciebie

Kiedy naprawdę kogoś polubisz, jest to normalna odpowiedź, aby lepiej je poznać. To tylko część pakietu uczuć, który przychodzi wraz z zauroczeniem. Pilna chęć poznania kogoś jest tylko normalnym produktem ubocznym miażdżącego wysiłku. Jeśli chodzi o twojego faceta, jeśli jest zainteresowany, powinien zapytać cię o siebie. Dobrze? Więc jeśli często to robisz, pyta cię o swojego przyjaciela, może powinieneś zrobić krok wstecz i ponownie ocenić sytuację. Być może jest zbyt nieśmiały, aby zapytać ją bezpośrednio. To powinno zwrócić Twoją uwagę.

 

#7 Kiedy ona jest w pobliżu, celowo zmienia swoją postawę i ton głosu

Są pewne postawy typu "człowiek alfa", które mężczyźni natychmiast podświadomie przyjmują, gdy próbują zaimponować atrakcyjnej kobiecie. Są to mechanizmy ewolucyjne głęboko w nas wbudowane. Klasyczna dominująca postawa mężczyzny to ramiona z wypiętą klatką piersiową, która pokazuje "To ja jestem tu mężczyzną". Wiadomo też, że jeśli mężczyzna jest zainteresowany kobietą, jego ton głosu spadnie, aby się pogłębić, kiedy będzie do niej mówił. Kobiety znane są z tego, że głęboki głos jest dla nich bardziej atrakcyjny u mężczyzny. Zapamiętaj te subtelne sygnały.

 

#8 Zauważasz subtelne oznaki flirtu, gdy są razem

Jeśli flirtują tuż przed tobą, nawet subtelnie, to musi to być coś na rzeczy. Flirtowanie może przybrać wiele form: dowcipne zaczepki, lekki dotyk, gładki kontakt wzrokowy. Jeśli zauważysz którykolwiek z powyższych między nimi, to przynajmniej możesz być pewna, że on nie jest Tobą zainteresowany.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda