Co to AstroFrecks?
10.11.2017

Co to AstroFrecks?

Myśleliśmy, że po Popku już nic nie zdziwi nas w transformacjach wyglądu. A jednak! Tym razem jednak przemiana jest istnie „podniebna”. Dzięki „AstroFrecks” możesz stworzyć konstelacje i znaki astrologiczne z drobnymi, pół-permanentnymi kropkami na twarzy.

 

Sztuczne piegi mają ostatnio spory popyt, a nawet możemy stwierdzić, że to już dłużej utrzymujący się trend, kiedy ludzie zaczęli farbować skórę "piegowatymi tatuażami" na początku tego roku. Tatuażystka z Michigan, Jessica Knapik, poszła o krok dalej, nadając pozornie przypadkowe plamki na twarzy. Najpierw tworzy astrologiczny znak zodiaku na twarzy. Następnie dodaje gwiazdy -  tylko gwiazdy - pomijając linie łączące - tak, aby pozostała sekretna konstelacja w postaci piegów.  

 

Jessica twierdzi, że ​​używa półstałej metody "kosmetycznego tatuowania", która sprawia, że ​​piegi wyglądają bardziej naturalnie niż zwykły tatuaż. "Artystów tatuażu kosmetycznego trenuje się trochę bardziej w estetyce - piękno, kształty twarzy, kształty brwi. " - twierdzi. Tatuaż kosmetyczny idealnie nadaje się do piegów, ponieważ te starsze będą słabsze, a nowsze - ciemniejsze, zupełnie jak prawdziwe piegi. A jeśli nie chcesz już piegów, po prostu przestajesz robić poprawki i wracasz do swojego poprzedniego wyglądu."

 

Aby stworzyć wygląd spoza tego świata, Jessica rysuje konstelację na twarzy swoich klientów markerem, a następnie wstrzykuje piegi wszędzie tam, gdzie powinna być gwiazda. Niedawno potwierdziła w swoich komentarzach na Instagramie, że piegi zanikają z upływem czasu, i że ma inny atrament kolorowy, który można wykorzystać do dopasowania każdego odcienia skóry. Do tej pory wytatułowała "AstroFrecks" tylko jednej osobie, ale możemy się spodziewać, że zainteresowanych będzie  więcej.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda