Topshop zacznie sprzedawać kosmetyki Kylie Jenner!
09.11.2017

Topshop zacznie sprzedawać kosmetyki Kylie Jenner!

 

Produkty firmy Kylie Cosmetics wkrótce mogą być Twoje! No, powiedzmy. 20-letnia potentatka piękności podpisała kontrakt z Topshop, który uczyni sieciówkę pierwszą przestrzenią, gdzie można będzie otrzymać ekskluzywną linię kosmetyków Kardashian-Jenner.

 

Według informacji, począwszy od 20 listopada, Kylie Cosmetics - 420 milionowa marka makijażowa -  uruchomi siedem tymczasowych sklepów.  Szczęśliwi mieszkańcy Los Angeles, Atlanty, Houston, Las Vegas, Miami, Chicago i Nowego Jorku będą mogli osobiście kupić pomadki, palety cieni, Kylighters i róże do policzków.

 

To nie jest pierwsze doświadczenie tej firmy jeśli chodzi o sklepy tymczasowe - Kylie ma wiele udanych projektów tymczasowych w Nowym Jorku i Los Angeles. Kosmetyki Kylie dostępne będą w Topshopie przez miesiąc i co ciekawe kolekcja ta nie będzie dostępna w sprzedaży online.

Kylie Cosmetics dołączy do innych partnerów w TopShop: Kendall i Kylie Jenner sprzedają bieliznę i stroje kąpielowe w Topshop pod marką Kendall + Kylie.

Jest to wielki krok dla Kylie Cosmetics, ponieważ wcześniej linia produktów wykorzystywała model bezpośredni do konsumenta, a promocja odbywała się wyłącznie na platformach społecznościowych Jenner.

Teraz musimy trzymać kciuki, aby inwestycja udała się w Stanach i przeniesiono ją na rynki europejskie.

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Nvth
0

yes

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda